14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık Burcu Geçişi ve Retro Süreci! (Video Anlatım)

14 Mayıs 2021 Jüpiter Balık Burcu Geçişi ve Retro Süreci!

Jüpiter 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçecek ve burada Transit Neptün Balık konumu ile bir araya gelmiş olacak. Türkiye astroloji haritasında da güney düğüm ve Uranüs Balık burcundadır. Balık bu haritada 9. Evdedir. Uluslararası komşular, turizm ile ilgili konular, uluslararası hukuki meseleler, dini, ideolojik konular bu zaman diliminde ön plana çıkabilir ve Güney düğüm burada olduğu için bu zaman dilimi bir test niteliğinde de olabilecektir. Zira Güney düğüm Balık konumu, Kuzey düğüm Başak konumu ile denge ilişkisi kurması gereken bir işarettir. Güney düğümdeki Balık ifadesi manevi ve metafizik temalara meyli ifade ederken kuzey düğüm Başak’ın ifade ettiği bilim ve mantık yönü ile dengeli hareket etmek önem arz etmektedir. 9. Ev Jüpiter’in doğal evidir ve burada Jüpiter güçlü konumdadır. Jüpiter inançları, dini de ifade eder ve 9. Evdeki Balık’taki hareketi ideolojik konulardaki bir takım gelişmeleri de gösterecektir. Ayrıca Corona yayılımı açısından bu dönemde sınır geçişlerimiz ile ilgili yapılacak gevşeklik hatalarına dikkat etmek gerekiyor. Bu konunun nasıl idare olunduğu da bu zamanın test konularından biri olacaktır.

21 Haziran’da Balık burcunda geri hareketine başlayacak Jüpiter, 28 Temmuz’da Kova burcunda geri hareketine devam edecek. 18 Ekim’e gelindiğinde tekrar direkt hareketine dönecek ve 29 Aralık tarihine kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Balık burcuna geçecek. Bu zaman aralığında Jüpiter, Balık konumunda ilk provasını yapacak ve getirileri ile ilgili veriler ortaya çıkacaktır.

(Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip dinleyebilirsiniz).

Burçlara göre anlatım dakikaları;

09:53 – Koç ​​​
11:14 – Boğa
12:16​ – İkizler
13:41 – Yengeç
​​
14:58 – Aslan
​​​​​
16:47 – Başak

18:14 – Terazi
19:42– Akrep

20:53​ – Yay
​​​​
22:15 – Oğlak
​​
23:54 – Kova

25:18 – Balık

Araştırmacı, Yazar, Eğitimci

Isar Cap Danışman Astrolog

Burak Üstün

Danışmanlık, eğitim ve bilgi için 05357748816 nolu telefondan arayabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ya da www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Danışmanlık almak için 05357748816’nolu telefonumdan arayabilir ve whatsapp’tan ekleyip yazabilirsiniz.

#Astroloji​​ #JupiterBalik2021 #Burclar​​​​​ #PsikolojikAstroloji​​​​​ #ModernAstroloji​​​​​ #burcunuz​​​​​ #astrolojiharitasi​​​​​ #astropsikoloji​​​​​ #astrolojianalizi​​​​​ #profesyonelastroloji​​​​​ #danısmanastrolog​​​​​ #ezoterizm​​​​​ #astrolojiegitimi​​​​​ #modernvepsikolojikastrolojieğitimi​​​​​ #ezoterikastrolojieğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir