Gökyüzünde önemli görünümler

Kaygan zeminde olabilir ama fark edemeyebilirsiniz. Bulunduğunuz zeminin sağlamlığını iyi kontrol etmelisiniz. Ayrıca daha pratik ve becerikli olmak ve bu yönde umutlu düşünmek gerekiyor.

Eğer fazlaca karamsar ve endişeli olup, bir takım sorumluluk yükü abartılarak hareketsiz kalınıp yerinden kıpırdanmazsa ve ayrıca idealistliğe, fedakarlığa, bir takım bağımlılıklara fazlaca takılıp kalınırsa kazanılmış şeyleri kaybetme riski de var.

Hareketsizliğe ve bağımlılığa neden olan durumlar, zararlara da açık olmayı gösteriyor. Özellikle Ay Koç burcuna geçmiş ve yine koç burcundaki Uranüs’e kavuşuma gidiyorken ölü toprağını üzerinden atmak ve çok boyutlu düşünüp plan yapmak ve harekete geçmek fayda getirebilir.

Dahası bir çok gezegende de retro (geri hareket) yokken bazı değişiklikleri aktive etmek; harekete geçmek, pratik ve becerikli olmak olumlu sonuç getirebilir şeklinde düşünüyorum. Özellikle de Jüpiter ve Merkür Başak’ta Kuzey düğüm tarafında kavuşum açısı yapmış ve aynı derecelerde duran Balık burcundaki Kironla birlikte Neptün ve Güney düğüme karşıt pozisyondayken.

Aksi takdirde bir takım karmik ve kaderi sonuçlarla karşılaşmak olası olabilir.

Bindiğiniz treni ya da sahip olduğunuz zemini diyelim iyi kontrol etmeli ve zaman lehinize mi aleyhinize mi işliyor bunu iyi tayin etmelisiniz.

Son olarak şunu da belirteyim; 29 Ağustos’ta Merkür Retro hareketine başlayacak ve ilerlemeler açısından hareket etmek ve yer değişimleri konuları daha zayıf ve sıkıntılı sonuç doğurabilecek nitelikte olabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir