Gökyüzü Seyir Defteri – 15 Nisan 2024 

 

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, Saat 10:11’de Koç burcunda retro yapan Merkür ile bir kare açı gerçekleştirecek. Geçmişle bağlantılı olan konuşulmuş, yazılmış konularla ilgili tekrar değerlendirme yapmak önemli olacaktır. Herhangi bir sözleşme ve girişim için uygun zaman değildir fakat eğer geçmişten yarım kalmış işler varsa bunun üzerinde değerlendirme yapılabilir.

11:06’ya geldiğimizde Ay Yengeç konumu, Jüpiter Boğa konumu ile 60 derece uyumlu açı yapacak. İlişkiler ve girişimler açısından rahatlatıcı genişletici bir zaman dilimi söz konusu olacak. İdealist ve iyileştirici düşüncelere göre hareket etme konusu güçlenecek. Yatırımlar bakımından olumlu değerlendirmeler yakalanabilir.

13:00’a gelindiğinde ise Ay, bu sefer Uranüs Boğa konumu ile 60 derece uyumlu açı yapacak. Hareketlenme ve yer değistirme getirebilecek bir açı olacak bu da ve ilişkiler ile ilgili bağlantılar yakalamak söz konusu olacaktır. Yatırımlarla ilgili yine fikir oluşturma ve hareketlenme artacaktır.

Akşam 22:12’de ise Yengeç burcundaki Ay, Koç burcundaki Güneş ile bir Kare açı yapacak İlişkilerdeki ya da planlarda uyumsuzluklar kendini gösterebilir. Dolayısıyla genel görünümde bu Ay ve Güneş arası kare açı zamanında bir takım girişimler için acele etmemek gerekliliği söz konusu. Dolayısıyla daha çok fikir yürütme ve planlama yapmak daha sağlıklı olacaktır. Kendinden akan konularda bir eylem yapabilirsiniz ama zorlayıcı olmamalısınız zira terslik ve anlaşmazlık durumu söz konusu olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir