Bireysel Danışmanlık

Alabileceğiniz Astrolojik Danışmanlık Biçimleri:

Yüz yüze danışmanlık (Karşılıklı görüşme şeklindedir).

Online yüz yüze danışmanlık (İnternet ortamında Skype ya da whatsapp programı kullanarak bilgisayardan bilgisayara yüz yüze görüşme şeklindedir).

Online ya da telefon görüşmesi ile sadece sesli danışmanlık (Telefon ya da Skype, Whatsapp gibi programlar kullanılabilir).

Doğum Haritasının Çıkartılabilmesi İçin Gereken Bilgiler:

Doğum tarihiniz: Gün, ay, yıl ve saat şeklinde belirtilmelidir.

Doğduğunuz yer: Şehir bilgisi gereklidir. İlçe bilgisi de eklenebilir.

Eğer doğduğunuz saati net bilmiyorsanız Rektifikasyon dediğimiz teknik bir çalışma yaparak doğum anınızı netleştirebiliriz.

Danışmanlık Çeşitleri ve Ücretleri:

1 – Rektifikasyon (Doğum Haritası Düzeltme) Çalışması:

Doğum haritanızın doğru analiz edilip yorumlanabilmesi için öncelikle doğduğunuz saatinin doğru bilinmesi gerekir. Eğer doğum saatinizi bilmiyorsanız ve verdiğiniz saat civarı ya da aralığında yükselen burçların değişme durumu varsa, vereceğiniz doğum saati bilgisiyle (gündüz, öğlen, akşam, sabah ezanı civarı, 6-9 arası, 10-17 arası vb. gibi ) o zaman civarı ya da aralığındaki yükselen burçları bir ön kontrol ile tespit ediyorum. Yapacağımız karşılıklı ön görüşmede de hangi yükselen burç ve ona göre ortaya çıkan haritanın sizinle uygun ve diğer seçeneklerin ise uygun olmadığını belirliyorum. 

Bu süreçte göndereceğim form üzerinden verdiğiniz olay tarihi bilgilerine göre haritanız üzerinde teknik ve istatistiki çalışmalar da yapılır ve çalışma tamamlanır. Çalışma sonucu ortaya çıkan astrolojik haritanız size gönderilir. 

Rektifikasyon Çalışması için gönderdiğim formda çeşitli sorular vardır. Size uygun olan soruları cevaplandırıyorsunuz.  Formda olan bazı sorular şu şekildedir:

Evlilik – Boşanma tarihleri

Çocukların doğum tarihleri

Ameliyat tarihleri

Kaza tarihleri

Ebeveyn vefat tarihi

İşe başlama – ayrılma tarihleri

Yurtdışına çıkış tarihi

vb. gibi tarihlerdir.

www.astrologburakustun@gmail.com adresine Rektifikasyon konu başlığı ile mail atarsanız ya da benimle iletişime geçip isterseniz size doldurmanız için detaylı bir form göndereceğim.

Rektifikasyon çalışmasının ücreti 800 TL’dir.

Eğer danışmanlık alıyorsanız indirimli olarak ücret 600’TL’dir.

2 – Kişisel Doğum Haritası Analizi

Kapsamlı doğum haritası analizi ve yorumlarını içerir.

Aşk, iş, sağlık, kariyer, finans, ortaklık, ilişkiler gibi bir çok konu incelenir. Yaşam amacınız, Kişisel gelişiminiz ve başarınız için aynalama ve farkındalık yaratma çalışması bu danışmanlığın içindedir.

Danışmanlık süresi 1 saat kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 1000 TL’dir. (Rektifikasyon da yaptırırsanız 600 TL eklenir=1600 TL olur).

3 – Önünüzdeki 1 Yıllık Sürecin Analizi ve Öngörüleri

Önünüzdeki süreçte doğum haritanıza göre zamanın nasıl bir işleyişi olacağı ve yapacağınız projeler açısından değerlendirmeler yapılır. Belirli işler için uygun zamanlar hakkında bilgi verilir. Hangi dönem nasıl durumlar olabileceği ay ay incelenir.

Danışmanlık süresi 1  saat kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 1000 TL’dir.

Not: Bu çalışma 1. çalışma yapılmamış ve belirlenmemiş haritalarda yapılamaz.

4 – Doğum Haritası Analizi + 1 yıllık Zaman Analizi ve Öngörü Danışmanlığı (İkili çalışmada 300 TL’lik indirim uygulanmaktadır).

Danışmanlık süresi 2 ayrı bölüm halinde yaklaşık 1,5 saat kadar sürer.

İki çalışma bir arada alındığında danışmanlık 300 TL indirimli olarak 1700 TL dir. (Rektifikasyon da yaptırırsanız 600 TL eklenir= 2300 TL olur). 

5 – Çocuk Doğum Haritasının Analizi

Çocuğunuzla ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Karakteri, yetenekleri, güçlendirmesi gereken tarafları, meslek seçimi vb. gibi. 18 yaşa kadar bu kapsamdadır. 

Danışmanlık süresi 1 saat kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 800 TL’dir.

6 – İlişkiler, Ortaklıklar ve Uyum Analizi

İki kişinin İlişkiler açısından önce natal harita analizi ardından da sinastri ve kompozit teknikleri ile karşılaştırmalı incelemeleri yapılır. İki kişinin bireysel doğum haritalarının da ilişkiler konusu ile ilgili ayrı ayrı incelendiği bir çalışmadır.

Danışmanlık süresi 45 dakika kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 800 TL’dir. (Rektifikasyon çalışması da gerekiyorsa bir kişi için indirimli olarak 600 TL eklenir 1400 TL olur, iki kişi için gerekiyorsa indirimli olarak 1900 TL olur).

Not: 1 kişinin doğum haritası saati net ama diğer kişinin net değilse 1. kişinin haritası üzerine diğerini oturtarak da bakmaktayım. Bu şekilde de yeterli ilişki ile ilgili yeterli bilgiye ulaşılmaktadır.

7 – İlişkiler, Ortaklıklar ve Uyum Analizi + Zaman Analizi

7 nolu çalışmaya ek olarak ilişki için zaman analizinin yapıldığı ve gidişat konusunda inceleme ve öngörü yapılan bir çalışmadır.

Danışmanlık süresi 1 saat kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 1000 TL’dir. (Rektifikasyon çalışması da gerekiyorsa bir kişi için 600 TL eklenir 1600 TL olur, iki kişi için gerekiyorsa indirimli olarak 2200 TL olur).

Not: 1 kişinin doğum haritası saati net ama diğer kişinin net değilse 1. kişinin haritası üzerine diğerini oturtarak da bakmaktayım. Bu şekilde de yeterli ilişki ile ilgili yeterli bilgiye ulaşılmaktadır.

8 – Soru Danışmanlığı: 

Belirli bir konudaki sorularınızın cevabını bulmak ve çözümlere ulaşmak için alacağınız hızlı danışmanlıktır. Bu danışmanlıkta üzerinde durduğunuz konularla ilgili doğum haritanıza ve zaman döngülerine bakılabilir.

Danışmanlık süresi 30 dakika kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 700 TL’dir.

9 – Eylem/Girişim Zamanı Seçimi (Eleksiyon) Astrolojisi

Bir ilişki, evlilik, bir iş girişimi, herhangi bir konuda girişim yapmak için doğru zamanları doğum haritanız üzerinde zamanlara bakarak tespit eden danışmanlıktır. Yapmak istediğiniz eylem ve girişim için en iyi zamanlar bulunur. Konunuz neyse buna göre zamanın potansiyellerini nasıl kullanabileceğiniz

anlatılır.

Danışmanlık süresi 30 dakika kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 700 TL’dir.

10 – Periyodik Danışmanlık ve Astro Koçluk

Eğer daha önce danışmanlık aldıysanız ve sık danışmanlık alacaksanız yıllık analiz yineleme, belirli konularınızla ilgili (Finansal konular, Aşk hayatı gibi) ya da örneğin aylık belirli bir konu ya da zamanlama için detaylı danışmanlık alma şeklinde tekrar talepte bulunabilirsiniz.

Danışmanlık süresi 1 saat kadar sürer.

Bu hizmetin ücreti 850 TL’dir.

Ödeme:

– Görüşmeden en geç 1 gün evvel yapılacak çalışmanın ücretini ödediğinizi belirten bir maili bilgi olarak astrologburakustun@gmail.com şeklindeki e-mail adresime göndermenizi rica ediyorum.

Banka Hesap Bilgilerim:

Burak Üstün

Finansbank Kadıköy Şubesi

IBAN: TR48 0011 1000 0000 0096 2777 70

Danışmanlık Randevusu

Danışmanlık randevusu almak için Danışmanlık İletişim Formunu doldurup gönderebilir ya da telefon veya e-mail ile bilgi alabilirsiniz.

Tel: 05357748816
E-Mail: astrologburakustun@gmail.com

Yapılacak Çalışmadan Cayma

Eğer bana ücret gönderip ön çalışma yaptırtıp ardından görüşmeden cayarsanız ancak ücretin %50 oranında bir iadede bulunurum.

DANIŞMANLIK İÇİN İLETİŞİM:

Mail adresim: astrologburakustun@gmail.com

Tel, Whatsapp, Telegram numaram: 05357748816’dır.

Eğitim ya da Danışmanlık için bu mail adresimden ya da tel numaramdan ulaşabilirsiniz.

Yüz yüze görüşmeleri Kadıköy’de yapmaktayım. 

Online görüşmeleri whatsapp, telegram ya da skype’tan gerçekleştirebiliriz. Yüz yüze değil de sesli görüşme tercih ederseniz görüşmeyi tel numaramdan gerçekleştirebiliriz. 

Bize Danışın

Siz Sorun, Biz Cevaplayalım