Gökyüzü Seyir Defteri – 27 Nisan 2024

 

Yay burcunda ilerleyen Ay, Önce saat 10:59’da Koç burcunda ileri harekete yeni geçen Merkür ile uyumlu bir üçgen ardından 11:21’de Balık burcundaki Satürn ile bir kare açı yapacak.

Öncelikle hisler ile mantık arası dengelerin oturduğu girişimci akıcı bir zihinsel bağlantı zamanı olacak. Satürn Balık ile karesinde de bir takım kurumsal konulara, sinirlara, gerçeklere dikkat etmek gerekiyor. Aldanmak, aldatıcı durumların içinde kalmak da söz konusu olabilir. Kurallar ve sınırlar kendini gösterecektir. Geniş hareketler engelleme ile karşılaşabilir, sınırlanabilir. Hislerin ve davranışların kontrollü ve daha kapalı hareket edildiği bir zaman dilimi olabilir. Daha ağırbaşlı hareketler ve ciddiyet ortaya çıkabilir. Sorumluluklar kendini gösterebilir.

Akşam 22:17’ye geldiğimizde ise Ay Yay’da ilerlerken, Uranüs Boğa konumu ile birleşmeyen açı yapacak. Beklenmedik bağlantılar ya da kopukluklar olabilir. Bazı durumları, bağlantıları birleştirmek zor olabilecektir. Harcama ve yatırımlar konusuna da dikkat etmek gerekir. Ani değişiklikler ve sürprizler olabilir. İlişkiler açısından birbirini anlamak ve bir araya gelmek durumu daha zor olabilecektir bazıları için. Bazi ilişkilerde meyiller farklı yönlere dogru olabilir. Uranüs sürprizleri, elektrikli, durumları da ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir