5 Kasım 2021 Uranüsyen Akrep Yeniayı ve Burcunuz – Burak Üstün – Canlı Yayın Anlatım

 

Genel Anlatım, Türkiye Astroloji Haritası, Soru&Cevap Bölümü

Aynı konudaki detaylı yazımı www.astrologburakustun.com sitemden okuyabilirsiniz. Gökyüzündeki görünümler, Kasım ayındaki gökyüzü trafiği ve gezegen burç geçişleri, Akrep burcundaki Yeniay ve Uranüs Boğa konumlarının burcunuza göre değerlendirmeleri.

Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip dinleyebilirsiniz.

 


Araştırmacı, Yazar, Eğitimci

Isar Cap Danışman Astrolog

Burak Üstün

Danışmanlık ve eğitim için 05357748816’nolu telefonumdan arayabilir, whatsapp’tan ekleyip yazabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ve www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

#Astroloji​ #Yeniay #Burçlar​​​​ #PsikolojikAstroloji​​​​ #ModernAstroloji​​​​ #burcunuz​​​​ #astrolojiharitasi​​​​ #astropsikoloji​​​​ #astrolojianalizi​​​​ #profesyonelastroloji​​​​ #danısmanastrolog​​​​ #ezoterizm​​​​ #astrolojiegitimi​​​​ #modernvepsikolojikastrolojieğitimi​​​​ #ezoterikastrolojieğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir