2024 Astrolojisi 1. Bölüm – Giriş – Canlı Anlatım – Burak Üstün

 

Astrolojisi ile ilgili canlı yayın serime bugün başlıyorum. Ayrıca şunu belirtmek isterim ki 2024’te Plüton Kova geçişi ile birlikte artık yıllarca araştırdığım konularda bol bol yayın yapacağım. Astroloji ile birlikte ele aldığım ezoterizm, felsefe, sosyoloji, psikoloji, ekonomi, rasyonalizm ve metafizik arası bağlantılar ile ilgili anlatımlarım olacak. Modern bir ifade ile içinde bulunduğumuz Matrix’i size her türlü konuya girerek anlatacağım. Astroloji alanındaki eleştiri ve irdelemelerimi de daha net ifade edeceğim başlıklarla yayınlarım olacak. Burcunuz ile ilgili 2024 yorumlarımı da bu sene tek tek yapacağım yayınlar ile aktaracağım.

Bugün saat 19:00’da, 2024 Astrolojisi, Pluton geçişi ile ön Kova burcu Çağı ve Futuristik Öngörüler, Başarı için önümüzdeki yıllarda nelerin ön plana çıkacağı, gezegen geçiş tarihleri, 2024 için önemli tarihler konularını işleyeceğim bir yayın yapacağım.

Isar Cap, Danışman ve Eğitmen Astrolog, Felsefi Danışman, Aile ve İlişki Danışmanı, Ezoterizm Araştırmacısı (Felsefeci ve Sosyolog)

Burak Üstün Danışmanlık ve eğitim için 05357748816’nolu telefonumdan arayabilir, whatsapp’tan ekleyip yazabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ve www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

#astroloji, #burçlar, #yıllıköngörü, #ModernAstroloji​​​​ #PsikolojikAstroloji​​​​ #astrolojiharitasi​​​​ #astropsikoloji​​​​ #astrolojianalizi​​​​ #profesyonelastroloji​​​​ #astrologer ​​​​#astrology #ezoterizm​​​​ #astrolojieğitimi ​​​​ #modernvepsikolojikastrolojieğitimi #ezoterikastrolojieğitimi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir