Gökyüzü Seyir Defteri – 11 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

 

 

 

Ay, sabah 06:12’de, Yengeç burcuna geçti. Ay, Yengeç burcunu yönetir. Yakınlık, güven hissi, beslenme, detoks yaparak arınmak, tazelenmek için iyi bir zaman olacaktır. Yengeç, yakın ve güvenilir ilişkiler kurmak ile ilgilidir. Bu süreçte sezgiler, duygular, içsel derinlik ve vizyonlar da güçlü olacaktır. 

Saat 21:36’da, Yengec burcunda ilerleyen Ay, Koç burcundaki Mars ile bir kare açı yapacak. Bu zamanlamada biraz kazalara, sakatlıklara dikkat etmek gerecektir. Yengeç daha güvenceli ve sakınan hareketi ifade ederken, Koç tarafı sabırsız ve dürtüsel hamleleri ifade edebilir ya da Yengeç anlık hislerle düşünmeden hareketi ifade ederken Koç daha kontrollü ve kafalı hareket etmeyi ifade edecektir. Doğru kombinasyon ve hareket sizi korur. Girişimlerde ve ilişkilerde aktif – pasif davranış çekişmeleri yaşanabilir. Yengeç tarafı ilişkilerde kaçınganlığı ifade edecektir. Ayrıca garantili olan ile riskli olan arasında değerlendirmeler yapabilirsiniz. Örneğin ateş ve hava elementi gibi hareketli ve dışa dönük kişilerde bu zamanlama kendilerini toparlayıp dinlenebilecekleri ya da empati yapabilecekleri bir zamanlama da olabilir. 

Ay Yengeç geçişi, özellikle haritasında su grubu burçlar Yengeç, Akrep, Balık ve Toprak grubu Boğa, Başak, Oğlak olanlar için daha etkili olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir