Mars Kova zamanı etkileşimleri ve Dolunay’ın getirdikleri

Mars Kova ile birlikte biraz kendinizden uzaklaşma, biraz bağsızlık, biraz kendini bağımsızlaştırma iyi olabilir fakat fazlası değil. 90 derece kare mesafede burçların öne çıktığı bu dönemde eylemleriniz açınızdan daha sonrasında olabilecek bir takım çekişme, zıtlaşma ve kopmalara karşı dikkat etmeniz gerekiyor. T- Kare gibi Boğa – Akrep aksı zıt açıda ve Apex bölgesinde de bu burçlara kare konumda Mars Kova bulunmakta.

Mars ve Kova bütünleşik ifadelerine anlamlarına da dikkat etmek gerekiyor. Böyle konumların olduğu bir dönemde kendinizden ve özünüzden uzaklaşırsanız sonra toparlaması güç olabilir. Olumlu anlamda grup faaliyetleri, sosyal ve zihinsel faaliyetler ve bağlantılar kurmak iyi olacaktır fakat hem şu dönem marsiyen açı dediğimiz mesafeyi ifade eden kare konumdaki burçlar hem de Kova’daki Mars’ın kendisi ön planda vurgu yaptığı için zorluk ve kaos durumunun da bu alanda olabilecek bir takım eylemlerden kaynaklanması söz konusu. Süreçleri iyi yönetmek doğru seçimler yapmak gerekiyor.

Bu dönem bütünleşik dinamik eylemleri ifade edebiliyor fakat bir diğer taraftan da birbirine karışmaması gereken şeyleri birbirine karıştırmamanız gerekiyor. Bunların arasındaki çizgileri, kendi alanınızı ve zıt alanı iyi belirlemeniz önem kazanıyor. Amaçları hedefleri iyi belirlemeli, kendinizi iyi tanımalı, potansiyelinizi doğru yönlendirmelisiniz.

Bu dönemde herhangi bir alanda yapacağınız aşırı faaliyet diğer bir alanda zararınıza yol açabilir. Dikkat diyoruz.

kova-dolunay

Dolunay’daki görünümü de özetle tekrar ifade edersek 1. ev – 7. ev aksı üzerinde Boğa – Akrep burçları; maddi ve keyfi konularda hem kişisel hem de ortaklı olarak mücadele ve çekişmeler yapabilir. Bu alandan kare açı ile tetiklenen etkiler bağımsızlaşma ve özgürleşme ya da kaba tarifi isyankar bir doğa ile çıkışlar yaptırıp çözümler üretmeye çalışabilir.

Jüpiter Terazi konumu uzlaşının ya da esnekliğin özellikle yapılacak ikili sözleşmeler, anlaşmalar ve diyaloglarla olabileceğini göstermekte.

Eğer bu olmazsa zamanlama 180 derece zıt açı ile birlikte zıtlık sonlanma ve ayrılık temasını gündeme getirmekte.

Bu dönemde kişisel anlamda maddi konularda çıkış çözüm yolları da özellikle iki hava elementi Mars Kova ve Jüpiter Terazi konumları ile ifade edilen sosyal, zihinsel olma, özgürleşme, ikili ilişkiler, ortaklıklar ve bağlantılar kurma gibi yönelimlere vurgu yapıyor.

Bakalım önümüzdeki zaman dilimi daha başka neler getirecek…

Dolunay yazımı detaylı okumak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz:

BOĞA BURCUNDA SÜPER DOLUNAY VE BURCUNUZ; ÜRETME VE BAĞLANTI ZAMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir