Gökyüzü Seyir Defteri – 7 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

 

Bugün Boğa burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile uyumlu bir açı gerçekleştiriyor. Gerçekler ve vizyonlar arası dengeyi kurmak, hayatınızı organize etmek bakımından önemli bir zamanlamadir. Satürn inşa etmek ve düzenlemek ile ilgilidir. Satürn ile Güneş etkileşimi hayata bakışta düzen, sorumluluk ve ciddiyet getirir. İlişkilere, kariyere, yaşama bakış bu şekilde şekillenecektir bugünkü etki ile.

Boğa burcunda ilerlemeye başlayan Ay ise, bugün saat 17:04’te Boğa’da ilerleyen Venüs ile bir kavuşum açısı gerçekleştirecek. Yönettiği burçta olan Venüs ve Boğa’da iyicil konumda olan Ay, kısmetleri işaret ediyor. Özellikle ilişkiler ve işler bakımından sağlam adımların atılabileceği uyumlu bir zamandayız. Huzur, istikrar, gerçekçilik, elle tutulurluk, değer, zenginlik, üretkenlik, beceriler, destekler ve bu bağlamlarda özgüven konusu ön plana çıkacaktır. Sosyallik ve işler açısından değerlendirmeler ve bunları yaparken rahat tutum da özellikle Venüs frekansı ile ilgili olacaktır.

Venüs Boğa konumu özellikle güzel sanatlarla, mimariyle, tasarimcılıkla, dekore etmeyle ilgilidir. Bugün kendinizi de tekrar organize edebilirsiniz bu açı eşliğinde. Bolluk ve bereket çekmek için önemli bir zamanlama olacaktır. Bugün yapacağınız girişimler bu frekansları gerek ilişkiler gerek işler konusunda yakalayabilir. Zamanın frekansının elle tutulurun peşinde, sağlamcı, huzur ve konfordan yana olduğunu da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir