Gökyüzü Seyir Defteri – 4 Mayıs 2024

 

Balık burcunda ilerleyen Ay, Saat 11:28’de Boğa burcundaki Uranüs ile uyumlu yarım üçgen açısını gerçekleştiriyor. Sosyal adımlar atmak ve elle tutulur bağ kurmak açısından destekleyen zamanlama söz konusu. iletisimler, iletişim kurma düşünceleri artabilir, yeni planlar düşünmek için iyidir.

Saat 15:22’de ise bu sefer Balik’taki Ay, Boğa burcundaki Jüpiter ile uyumlu açı yapacak ve kurulacak sosyal bağlantı ve girişimler açısından pozitif, umutlu, geniş hareket edilebilen bir zaman dilimi olacaktır.

22:06’ye geldigimizde ise Ay Balık konumu Neptün Balık konumu ile bir kavuşum açısı gerçekleştirecek. 29. derecede gerçekleşecek. Son derece olduğu için anaretik derece denir ve bir geçişten sonraki farklı burç etkisi öncesi son bir takılma ve bazen zorlanma noktası da olabilir.

Ay Neptün Balık kavusumu gevşeme, rahatlama, duygusallık, hassasiyetler, hayal kurmaların yani sıra fazlaca duygulanma, fazla hayalcilik, eksiklik ve özlem hissi, aldanma, yanılticilik, sarhoş olma, kafayı bulma gibi etkiler de verebilecektir. En iyi etkisi yakın ilişkilerde birbiri ile bağ kurma ve birbirine açılmadır. Lakin zaaf verme ve fazla hassasiyete girme durumlarına dikkat edilmelidir. Gönüllü olarak çözülür rahatlayacaksaniz bu zamanlama güçlü olacaktır.

Saat 23:40’a geldiğimizde ise Ay Koç burcuna geçecek ve ateşli, atak, tutkulu, girişimci, hareketli, duyguları direkt ifsde eden, eyleme dönük bir zaman başlayacak. Bu zaman diliminde daha net, daha açık, daha cesur hareket etmek, yuzlesmeler yapmak için uygundur. Tabi Mars etkili Koç, mücadele, savaşım rekabeti de ifade edecektir. Kendini ortaya koyma ve gösterme zamanıdır. Mars da Koç’ta olduğu için dikkat çekici bir zamanlama olacaktır. 5 Mayıs saat sabah 5:17’de de Ay ve Mars Koç burcunda kavuşacak. Güne başlarken ilgili gelişmeler gelecektir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir