Gökyüzü Seyir Defteri – 15 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

Aslan burcunda ilerleyen Ay, 10:58’de Boğa burcundaki Uranüs ile bir kare açı yapıyor. Hareketlenmeler, yer degişimleri, farklı bağlantılar kurma, bazen de ilişkiler bakımından ani kopukluklar ya da bağlantı kurmalar mümkün. Hisler daha özgür hareket etme meylinde olabilir ve tetiklenebilir. 

Saat 14:47’ye geldiğimizde ise Aslandaki Ay, bu sefer de Boğa burcundaki Güneş ile bir kare açı yapacak. İlişkilerde, ortaklaşa durumlarda, farklı yaklaşımlar olabilir. Hisler ile Ego arası çatışmalar olabilir. 

19:41’e geldiğimizde ise Aslan burcundaki Ay, bu sefer Jüpiter Boğa konumu ile bir kare açı yapacak. Rahatlık ve genişlik arayışını artıran, zengin hislerle hareket ettiren bir zaman olabilecektir. Girişimler, yatırımlar açısından pozitif bir zaman dilimidir fakat abartılardan kaçınılmalıdır. İlişkilerde paylaşımları artırabilir. Aynı şekilde harcamalar da artabilir. Daha özgür ve geniş hareket etme meyilleri oluşabilecektir. 

23:12’ye geldiğimizde ise Aslandaki Ay, 29. son dereceye yani anaretik dediğimiz geçiş derecesine geliyor. Olayların akışı değişmeden önceki son noktalar oluyor bu dereceler ve bu derecede Neptün Balık konumu ile 150 derecelik birlesmeyen aciyi yapıyor. Duygusal bağları, hassasiyetleri tetikleyebilecek bir acilanma olabilecektir. Bir tarafta benliğin ihtiyaçları bir tarafta duygusal bağ kurma yönü arasında gitmeler gelmeler olabilir. İlişkiler bakımından eksiklik hisleri ve hassasiyetler oluşabilir. Dalgınlıklara dikkat etmek gerekir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir