Gökyüzü Seyir Defteri – 12 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, Saat 10:58’de Boğa burcundaki Venüs ile uyumlu bir yarım üçgen açı yapacak. Su ve toprak elementi arasında akış yaratan bu açı arınma, kendi ile ilgilenme, rahat, huzur, istikrar sağlama ve sağlıklı hareket etme açısından iyi bir zamanlamadır. Yakın ilişkilerde de daha güvenilir, daha yakın, sağlam ve gerçekçi olana meyil olacaktır. 

Saat 14:11’de, Yengeç burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile uyumlu bir üçgen açı yapacak. Satürn dengeli bir sekilde hislere sorumluluk ve ciddiyet yükleyecektir. Daha ağırbaşlı ve düzenli hareket etmek bakımından olumlu bir zamanlamadır. İşlere ve sorumluluklara odaklanılabilir. 

23:34’e geldiğimizde ise Yengeç burcundaki Ay, Boğa burcundaki Güneş şile uyunlu Yarım üçgen açısını kuracak. Ego ile hisler arası dengeler kurulacaktır. Yine huzurlu, sağlıklı ve garantili olana doğru hareket etmek söz konusudur ve kurulacak ilişkiler de bu açıdan dikkat çekecektir. 

00:28’de ise Yengeçteki Ay, Boğa’daki Uranüs ile bir yarım üçgen uyumlu açı yapacak. Bağlantı ve iletişimler ile ilgili konuları tetikleyebilecek bir zaman. Zihinsel anlamda araştırmalarda, farkındalık kazanmakta da etkili olabilir. Garantili ve sağlamcı yatırımlarla ilgili düşünceler gelişebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir