7 Mayıs Akrep Dolunayı ve Burcunuz (Video Anlatım)

 

7 Mayıs Akrep Dolunayı ve Burcunuz – Burak Üstün Genel Etkiler, Mayıs Ayındaki Yoğun Gökyüzü Trafiği ve geçişler, Geri hareket edecek gezegenler, Ay düğümleri Kuzey İkizler, Güney Yay konumu etkileri, Akrep Dolunay’ında Venüs İkizler ve Mars Kova üçgen açısının Burçlara etkileri, Güneş ve Merkür’ün Boğa burcunda birlikte etkileri, Mars ve Saturn Kova konumunun zorlayıcılığı, Satürn Kova Retrosu, Bir çözüm olarak Venüs İkizler konumunun etkileri, Yükselen Burçlara göre Dolunayın zamanlamasının etkileri ve dikkat edilmesi gereken hususlar. (Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip okuyabilirsiniz).

Burçlara göre anlatım dakikaları;

13:18 – Koç
15:41 – Boğa
19:03 – İkizler
22:49 – Yengeç
25:31 – Aslan
28:35 – Başak
32:05 – Terazi
36:25 – Akrep
40:43 – Yay
44:51 – Oğlak

48:50 – Kova
53:16 – Balık

Araştırmacı, Yazar, Eğitmen

Isar Cap Danışman Astrolog

Burak Üstün

Danışmanlık, eğitim ve bilgi için 05357748816 nolu telefondan arayabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ya da www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Danışmanlık almak için sitemde iletişim kısmındaki detaylı olarak hazırlanmış formu doldurup başvurabilirsiniz.

#astroloji #akrepdolunayı #Burçlar #PsikolojikAstroloji #ModernAstroloji #burcunuz #astrolojiharitası #astropsikoloji #astrolojianalizi #profesyonelastroloji #danışmanastrolog #ezoterizm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir