30 Mart – 13 Mayıs Mars Kova Transiti ve Burcunuz (Video Anlatım)

30 Mart saat 22:43‘te Mars Kova burcuna geçecek. Bu vakte kadar Mars’ın Oğlak’taki anaretik derece dediğimiz son derecesinde olacağız. Tam geçiş aşamasındaki bir sıkıntı olarak hissedebilirsiniz bunu. Yeni olan durum gelecek ve belirleyici olacaktır. Eğer haritanızda anaretik bir derece yoksa ya da varsa ama ilk derecelerde daha belirleyici dereceler varsa ya da belirlemek istediğiniz olay daha çok ilk derecelerde ki yerleşimlerle ilgiliyse eylemleriniz açısından geçişi beklemeniz daha iyi olacaktır. Kova’ya geçecek Mars, yine Kova’nın ilk derecesindeki Saturn ile kavuşum durumuna geçecek. Arzular, dürtüler, hareket, sınırlarla kısıtlarla karşılaşabilir ya da düzenlenme ve disiplin içine girebilir. Yeni oluşan durumlara göre yeni yaşam kararları ve yönelimleri gerekecektir.

30 Mart – 13 Mayıs Mars Kova Transiti ve Burcunuz, Mars’ın Kova burcundaki Satürn ile kavuşumu ve Boğa’daki Uranüs ile kare/sert açısı burcunuzu nasıl etkileyecek? (Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip okuyabilirsiniz).

Burçlara göre anlatım dakikaları;

04:10 – Koç
05:59 – Boğa
08:10 – İkizler
11:17 – Yengeç
13:58 – Aslan
16:19 – Başak
19:28 – Terazi
22:51 – Akrep
26:07 – Yay
28:37 – Oğlak
32:01 – Kova
34:35 – Balık

Araştırmacı, Yazar, Eğitmen Isar Cap Danışman Astrolog Burak Üstün Danışmanlık, eğitim ve bilgi için 05357748816 nolu telefondan arayabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ya da www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Danışmanlık almak için sitemde iletişim kısmındaki detaylı hazırlanmış formu doldurup gönderebilirsiniz.

#astroloji #marskovatransiti #burçlar #9subataslandolunayı #PsikolojikAstroloji #ModernAstroloji #burcunuz #astrolojiharitası #astropsikoloji #astrolojianalizi #profesyonelastroloji #danışmanastrolog #ezoterizm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir