27 Temmuz 2018 Kova Burcunda Kanlı Ay Tutulması – 2 : İlişkileriniz, Geleceğiniz ve Karmanız

27 Temmuz tutulmasında hem Merkür ve Mars retroları hem güney düğüm ile kavuşum karmik geçmişe ait durumları gündeme getiriyor. Aslan – Kova aksında olduğu için aşk-meşk olayları, eğlence hayatı, yaratım, yaratıcılık, grup çalışmaları, sportif konular, organizasyonlar, kendini gösterim, risk içeren girişimler, tanıtım, reklam faaliyetleri konunun içine giriyor. Bunlar ile ilgili karmik ve geriye dönük bağlantılar olması söz konusu olacak. Ani karşılaşmalara hazırlıklı olun. Geçmiş ile ilgili yarım kalan işlerinize dönmek için bazı durumlar oluşabilir. Eksik gedik kaldığını düşündüğünüz iletişimler, yarım kalan durumlar, belirsiz durumların , düzeltmeniz gereken durumların üstüne gidebilirsiniz.

Sabit burçlar kalıcılık ve istikrar arayan burçlardır. Jüpiter’in Akrep, Uranüs’ün de Boğa olması ve zaten Uranüs’ün konuya T-Kare açının apexi olarak katılması ve gergin görünüm oluşturması bunu daha da belirgin hale getiriyor. Yani hayatınızda kalıcı şeyler için adım atmak isteyebilirsiniz. Bunun için girişimlerde bulunabilirsiniz. en çok İlişkiler ve aşk hayatı konusunda tekrar değerlendirmeler ve kalıcılık, istikrar arayışınız olabilir. Bir çok gezegenin toprakta olması yani Uranüs Boğa’ya ek olarak Satürn, Plüton’un Oğlak’ta oluşu ve buna bir süre sonra Retro hareket yapan Mars’ın Oğlak konumuna gelip eklenecek olması adımlarınızı ne kadar sağlam atmak istediğiniz bir dönemin içinde olabileceğinizi de gösteriyor ve ayrıca konunun maddi, ekonomik taraflarını da belirgin hale getiriyor. Burada destek, sağlamlık, dayanışma konusu da ön plana çıkıyor. Hem bireysel hayatınızda hem de ilişkilerinizle alakalı sağlamcı ve düzenlemeye yönelik adımlar atabilirsiniz. İşin ilginci şimdi bunun bir ayağı da Kova ve Uranüs etkileşiminde daha spontan ve beklenmedik sürpriz durumları da ifade ediyor. Fakat belirttiğim üzere bunlar ileri ile ilgili olmaktan ziyade geçmiş ya da karmik diyeceğimiz bağlantılarla da ilgili.

Genel etkilerden bunlar çıkartılabileceği gibi kişisel haritanız size özgü detayları ve durumları içerecektir.

Danışmanlık, iletişim ve sorularınız için astrologburakustun@gmail.com’a mail atabilir, 05357748816 no’lu telefondan arayabilir ve www.astrologburakustun.com adresinden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

ISAR CAP Danışman Astrolog

           Burak Üstün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir