2022 Astrolojisi ve Burcunuz – Canlı Yayın Anlatım – Burak Üstün

2022 Astrolojisi ve Burcunuz – Canlı Yayın Anlatım – Burak Üstün

Genel Anlatım, Türkiye Astroloji Haritası, Astroloji ve Felsefe, Ezoterizm, Soru&Cevap Bölümü

2022 yılı için Göksel görünümler ve gezegen geçişleri, Gezegenlerin retro hareket zamanları, Jüpiter’in Balık burcunda ve Koç burcundaki etkilerinin ve Güney Düğüm Akrep – Kuzey Düğüm Boğa konumlarının burcunuza göre anlatımı. ​

Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip dinleyebilirsiniz.

Düzeltme/Not: Başak ve Terazi yükselenler için dikkat. 01:23:41‘de Akrep burçları diyorum fakat Terazi yükselen ve Başak yükselen için Ay Düğümlerini atladığımı fark ediyorum. Tekrar dönüp Terazi için Ay Düğümlerini anlatıyorum ve 01:23:50‘de de Başak yükselenler için Ay Düğümü konumlarını anlatıyorum. 01:26:40‘da Akrep yükselenlere geçiyorum.


Araştırmacı, Yazar, Eğitimci Isar Cap Danışman Astrolog Burak Üstün Danışmanlık ve eğitim için 05357748816’nolu telefonumdan arayabilir, whatsapp’tan ekleyip yazabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ve www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

#Astroloji​ #2022Astrolojisi #Burçlar​​​​ #PsikolojikAstroloji​​​​ #ModernAstroloji​​​​ #burcunuz​​​​ #astrolojiharitasi​​​​ #astropsikoloji​​​​ #astrolojianalizi​​​​ #profesyonelastroloji​​​​ #danısmanastrolog​​​​ #ezoterizm​​​​ #astrolojiegitimi​​​​ #modernvepsikolojikastrolojieğitimi​​​​ #ezoterikastrolojieğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir