Gökyüzü Seyir Defteri – 25 Nisan 2024 

 

  • Akrep burcunda ilerleyen Ay bugün saat 13:25’te Boğa burcundaki Uranüs ile bir karşıt açı yapacak. Ani bir araya gelmeler ya da kopukluklar Uranüs ile ilgilidir. Karşıt açı olduğu için ilişkilerle, eylemlerle ilgili harekete geçme ya da kendi alanında kalma gibi durumlar arasında kararsız kalabilirsiniz. Beklemediğiniz sürprizler, haberler ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ani tetiklenen olayları ifade eder. Tansiyon yükselmeleri, koşular, ataklar olabilir. Elektrikli hal dolayısıyla sakarlıklara da dikkat etmek gerekecektir. Yatırım konularına dikkat edin. Aniden kopan giden iniş ya da çıkışlar olabilir. Uranüs sürprizlerle, beklenmeyenle, şoklarla, sarsıntılarla ifade edilir. Özellikle haritasında sabit burçlardaki yerleşimleri Boğa, Aslan, Akrep, Kova 22 derece civarında olanlar etkilenecektir bu açılanmadan. 

Saat 14:54’e geldiğimizde ise 22 derecenin sonunda hareket eden Akrep’teki Ay, Jüpiter Boğa konumu ile bir karşıt açı gerçekleştirecek. Karşıt açılar ilişkileri, tamamlanmaları ya da çekişmeleri ifade ederler aynı zamanda. Dolayısıyla iyicil Jüpiter açısı ile rahatlama, genişleme söz konusu olabilir. Odaklandığınız konular da dağılabilir ve gevşeyebilirsiniz. İlişkilerden yana da tamamlayıcı ve kısmet getiren bir açı olacaktır. Harcamalara dikkat edilmesi gereken zamandır. Kendi kaynaklarımız ve başkalarından gelen destekler, ek gelirler, yatırım ve flört ilişkilerindeki tamamlanma konularımız dikkat çekecek.

Saat 21:25’e geldiğimizde ise Akrep’teki Ay, Balık’taki Mars ile uyumlu üçgen açı kuracak. Su grubu Yengeç, Akrep, Balık ve toprak grubu Boğa, Başak, Oğlak burçları için hareketlendirici bir açı olacak. Merkür retronun da bitimi ile işler ve ilişkiler açısından ilk ileri dönük net düşünce ve girişimleri tetikleyecek bu burçlar için. Sevgiler ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir