Gökyüzü Seyir Defteri – 17 Nisan 2024

Aslan burcunda ilerleyen Ay, Saat 11:03’te Venüs Koç konumu ile uyumlu üçgen açı yapacak. İlişkilerde açık ifade ve girişimler bakımından olumlu bir açıdır.

17:59’a geldigimizde ise bu sefer Geri hareketteki Merkür Koç konumu ile bir uyumlu üçgen açı oluşturacak. Geriye dönük konularla, bağlantılarla ilgili sağ duyular, düzeltmeler, hatırlamalar, geçmişe donük yanlış anlaşılan bazı şeylerin fark edilmesi söz konusu olabilecektir. Yakın ilişkiler bakımından hisler ile mantık arası dengeler kurulabilir ve iletisimlerde açıklık ve yüzleşme için dikkat çekici bir zaman dilimi olacaktır.

 

Geceye geldigimizde 18 Nisan 00:19’da ise Aslan burcundaki Ay, Boğa burcundaki Uranüs ile bir kare açı gerçekleştirecek. Özellikle sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’lar için tetikleyici durumları ifade eder. Enerji yükselimi, hareketlilik, yer değişimi, özgür hissetmek üzere yapılan davranışlar söz konusu olacaktır. Heyecan ve elektrik artabilir gece gece. Yatırım ve finans alanını etkileyecek gelişmeler olabilir. Yatırımlar için dünkü paylaşımında tavsiyelerde bulunmuştum. 20 Nisan ve 25 Nisan önemli tarihler olacak. Beklemek ve acele hareket etmemek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir