Gökyüzü Seyir Defteri – 10 Nisan 2024 – İyi Bayramlar 

Bugün Ay Boğa burcunda yolculuğunu devam ettirirken 13:48’de Balık burcundaki Mars’a, ardından 14:16’da ise Balık burcundaki Satürn’e kavuşum yapacak. Balık 12. burç olarak kolektifle, sevgi bağlarıyla, birlikle, maneviyatla, toplum psikolojisi ile ilişkilendirilir. Bugün bayramın 1. günü olarak, insanların bir araya gelmesi, birbirini anlamak bakımından empati yapılması, ortak benlik ile iletişim kurulması ve bir nevi terapi niteliğinde dahi olabilir. Öğlen vakti bu şekilde dikkat çekici bir eş zamanlılığa karşılık gelecektir.

Akşam 22:19’da ise Ay ve Jüpiter Boğa burcunda kavuşacak. Pozitif bakış açısı, huzur, istikrar, umut, iyimserlik, elinizde sahip olduğunuz değerler ve varlıkla ilgili şükür hissiyatını daha fazla hissedebilirsiniz. Güven ve destek hissi önemli olacaktır.

23:36’da ise Mars ve Satürn Balık burcunda kavuşum yapacaklar. İlişkileriniz ve gelecekteki iş projeleriniz ile ilgili duygusal bakış açınız, vizyonunuz ve düzenliliğiniz bakımından önemli bir belirleme zamanı olacaktır.

Son olarak da Ay ve Uranüs gece 1:17’de bir araya gelmekte ve gece gece bir hareket tetiklemesi yapmakta. Yer değistirmeler şeklinde bir aksiyon ya da zihinsel anlamda akış söz konusu olacak. Eğlence alanlarında olanlar için de dikkat çekici heyecan verici bir zamanlama olacaktır.

Özellikle Boğa burcundaki kavuşumlar yatırım konuları ile ilgilenenler için de bazı tespitlerde bulundukları zamanlar olacaktır. Sağlam yatırım araçları Boğa burcu frekansı ile ilgilidir. Jüpiter ile büyüme fırsatları, Uranüs ile ani sanşlar olabilir fakat harcamalarda abartı ve riske girmeye, ani gaza gelmelerle kumar gibi yatırımlara girme konusuna dikkat edin. 25 Nisan’a kadar Merkür retro olduğunu hatırlatayım. Gerçekçi yatırım konusunda biraz daha sabır göstermelisiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir