Gökyüzü Seyir Defteri – 8 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

 

Ay ve Güneş Boğa konumları saat 6:21’de kavuşum açısını gerçekleştirerek Boğa Yeniayı sürecini başlattı. Boğa yöneticisi Venüs’ün ve ayrıca Jüpiter ve Uranüs konumlarının da Boğa’da olduğu bu süreç bir hayli güçlü bir başlangıç ve yeni düzen zamanını gösteriyor. 

Özellikle doğum haritasında sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’da yerleşimleri olanlar için hayat yolculuklarında etkili ve güçlü değişimlerin ve yeniliklerin olabileceği bir süreç olacaktır. Toprak grubu olarak Boğa, Başak, Oğlaklar için ise en güçlü etkileri ifade edecektir. Yeni ve güçlü başlangıçlar için ideal bir zamandır. 

8 Mayıs Boğa Yeniayı ve burcunuza etkilerini “Burak Üstün ile filozofik astroloji” youtube kanalimdan izleyebilirsiniz ve ayrıca 9 Mayıs Perşembe 14:30’da Tek Rumeli TV de anlatım yapıcam.

Boğa burcunda ilerleyen Ay, Saat 14:18’de Boğa burcundaki Uranüs ile kavusum açısı yapacak. Sürprizlere, kısmetlere, tanışmalara, sosyal baglantılara, yer değiştirmelere hazır olun.

Ay, Saat 19:30’a geldiğimizde ise Jüpiter Boğa konumu ile bir kavuşum açısı gerçekleştirecek. Fırsatlara ve kısmetlere açık olun. Jüpiter umudu, bolluğu ve zengin hisleri ifade edecektir Ay etkileşimi ile. İlişkilerde iyicil fırsatlar verecektir. 

Ayrıca yine Boğa yöneticisi Venüs’ün Boğa konumunda olması eşliğinde sosyal bağlantılarda istikrar ve bereket bakımından önemli bir gün olacaktır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir