Savaş gezegeni Mars İkizler burcuna geçiyor; sözlere dikkat!

Agresyon ve kaos gezegeni Mars 21 Nisan’da İkizler burcuna geçecek. 29 Mayıs’ta ise Yay burcundaki Satürn ile zorlu olan zıt açısı meydana gelecek.

Dini, ideolojik bakımlardan ve sözlü tartışmalar açısından son derece kritik ve gergin bir dönem bizi bekliyor olabilir.

Türkiye’nin astrolojik haritasında 12. evinde yerleşmiş olan ikizler burcunda olacak Transit Mars, en başta gizli ve göremediğimiz alandan gerçekleşebilecek ve kontrol edemeyeceğimiz durumları ifade ediyor.

Türkiye’nin gizli düşmanlarının ortaya çıkabileceği gibi, bir takım gizli saklı durumların, skandalların da ortaya çıkması mümkün.
En önemli dikkat edilmesi gereken şey ise ikizler burcunun ikileştiren, bölücü olan davranışları tetikleyebilecek gölge davranış biçimlerinin bu süreçte toplum nezdinde ortaya çıkabilecek olmasıdır. İkizler burcundaki Mars, Yay burcunun karşıtı olarak özellikle gölgesinde anlamsızlaştıran, bütünlük ve birlikten alıkoyabilen, ötekileştiren, ikililik çıkartan sözlü savaşa giren ve küçümseyen yapıdadır. Yay burcundaki Satürn’de olumsuz tarafını ortaya çıkartırsa ideolojik bakımlardan tutuculuk, bakış açısı noksanlığı, katı yargılar, abartılı bir şeyleri büyüten davranışlar, dogmatizm ve fanatizm gibi durumları ortaya çıkarabilir. Bu iki sert mizaçlı gezegenin bu burçlarda karşılaşması negatif taraflarını da ortaya çıkartabilecek olmalarından dolayı pek hayra alamet görünmemekte.


Dolayısıyla şunu belirtmeliyim ki haritasında ikizler ve yay burcu olan ve bu zamanlama altında bir takım söylemleri yumuşak huylu değil de sert huylu dediğimiz bir mizaç ile ifade edecek üst düzey yöneticiler toplumu oldukça olumsuz etkileyebilir ve toplum çapında bir kaosu başlatabilirler. Söylemlere çok dikkat edilmesi gereken bir dönemin içindeyiz.

Maalesef bir gördüğüm durumda Türkiye’nin gizli düşmanlarının Türkiye’nin gündemini istedikleri şekilde manipule etmek için bir takım terör olaylarını meydana getirebilecekleri şeklinde. Olaylar ikizler – Yay aksında olduğu için akla radikal terör örgütleri gelmekte.

Yine Yay burcundaki Satürn’ün 26 Ağustos’a kadar retrograde durumunda olmasından dolayı da dünya geneli olarak dini, ideolojik, hukuki, düşünsel ve akademik konulardaki bazı durumların ancak bu zaman tamamlandığında netleşmesinin söz konusu olduğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir