Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlıkta, tıpkı bireysel danışmanlıkta olduğu gibi şirketinizin doğum anına göre bir harita çıkartılarak şirketinizin kurulduğu andaki şartlar çok boyutlu şekilde incelenebilir ve önündeki süreçlere ilişkin zaman analizleri yapılabilir. Bunlar yapılırken ayrıca şirket sahibinin haritası ya da şirketin bulunduğu ülkenin astrolojik haritası da bir arada incelenebilir. Böylece ekonomi, sosyoloji gibi bir çok açılardan da global ölçekte incelemeler yapılabilir. Bunlara göre de ne zaman yatırım yapılacağı ve büyümeye gidileceği veya ne zaman sıkıntılar olabileceği ile ilgili astrolojik raporlar hazırlanabilir.

Şirketinizin belirli girişimleri ile ilgili örneğin reklam kampanyası ile ilgili hem zamanın ruhunu okuyarak hareket etmek hem de en uygun zamanları tespit etmek için çalışmalar yapılabilir.

Şirketinizin yapacağı sözleşme zamanına ilişkin astrolojik analizler yapılabilir ve rapor olarak hazırlanabilir.

Şirketiniz için departmanlara göre en uyumlu olacak ve başarıda katkıda bulunabilecek kişilerin astrolojik profili ile ilgili çalışma yapılabilir. Astroloji kişiler hakkında çok boyutlu bir bakış açısına sahip olduğu için görünenden de ötesini görebilme kabiliyetine sahiptir ve bunu gelecekte oluşabilecek değişiklikleri de hesap ederek yapabilir. Buna ek olarak insan kaynakları departmanı ile birlikte çalışılıp çeşitli raporlar hazırlanabilir.

Şirketiniz için periyodik olarak AstroKoçluk hizmeti verilebilir ve fikir alışverişleri yapılabilir.

Ücretlendirme:

Kurumsal Danışmanlık çalışmaları için ücretlendirmeyi ihtiyaçlarınıza göre bir çalışma planı yaparak oluşturabiliriz. Sizinle iletişme geçilmesi için Danışmanlık İletişim Formunu doldurup gönderebilir ya da telefon veya e-mail ile kendiniz bilgi alabilirsiniz.

Tel: 05357748816
E-Mail: astrologburakustun@gmail.com

Bize Danışın

Siz Sorun, Biz Cevaplayalım