Gökyüzü Seyir Defteri – 29 Nisan 2024 

Saat 5:27’de Ay Oglak, Güneş Boğa arası üçgen açı gerçekleşti. Kendimiz ile iç ilişkimiz ve başkaları ile ilişkiler bakımından düşüncelerimizde gerçekçilik, elle tutulurluk, fayda ön planda olacak. 

Saat 7:17’de Balık burcunda Mars-Neptün Kavusumu gerçekleşti. özellikle bugün ve yarın akşama kadar girişimlerde, ilişkilerde duygusal, adaptasyon yönlü, rahat hareket söz konusu. Libidoda çözülmeler olabilir. Fedakarlık, teslimiyet, hassasiyetler artabilir. Esneklik ve adaptasyon gucludur. Aldanmalara, aldatılmalara da dikkat etmek gerekir. Balık’taki konumlar bazen kontrolümüzde olmayan durumları anlatır. 30 Nisan akşamı Mars Koç burcuna geçmeden önceki son farklı etkileşim noktası olmuş oluyor. Su grubu Yengeç, Akrep, Balık ve Toprak grubu Boğa, Başak, Oglak etkisi haritasında fazla olanlar bu durumdan daha çok etkilenebilir. Flört ve iş ilişkileri ile ilgili olumlu gelişmeler de ortaya çıkabilir. 

Saat 14:32’de Venüs Boğa burcuna geçiyor. Yönettiği burcta olacak Venüs burada ilişkilerde ve işlerde gerçekçilik, sağlamlık, istikrar, elle tutulurluk arayışını gösteren bir döneme girmiş oluyor. 

18:28’de Ay Oğlak, Balık bu4cundaki Satürn ile uyumlu bir üçgen açı yapacak. Gercekler ve vizyon arasında denge ve sorumluluklar, düzenlemeler açısından iyi bir zamanlama olacaktır. 

Saat 18:44’te Oglak burcundaki Ay, Koç burcundaki Merkür ile kare açı yapacak. Hisler ve mantık arası çekişmeler ortaya çıkabilir. hisler ağırbaşlı ve sorumluluklar hareket ederken hareket ve girişim zihnen artabilir. Bazı kararsız durumlar yaşanabilir. Ekonomi ve girişim yapma konusu arasında çekişmeler hesap yapmalar olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir