Gökyüzü Seyir Defteri – 20 Nisan 2024 

Bugün saat 13:13’te Başak burcunda ilerleyen Ay, Boğa burcundaki Jüpiter ile 120 derecelik uyumlu üçgen açı yapacak. Yakin iliskiler açısından iyicil bir zamanlamayi ifade ediyor. Somut, nesnel konularla ilgilenmek ve düzenlemeler yapmak bu zaman için uygundur.  Kısmetı artıran bağlantılar kurulabilir ya da bağlantılar kısmetli olabilir. 13:28’e geldiğimizde ise bu sefer Uranüs Boğa konumu ile aynı şekilde üçgen açı söz konusu olacak. Kısmetlerinizi anlamanız, ortaya çıkması, yatırım için bağlantılar kurmanız bakımından önemlidir. Toprak elementi burçlarda uyumlu Ay açıları yakın ilişkilerde elle tutulur olana yönlenmek ile ilgili olacaktır.

14:09’a geldiğimizde ise Başak Ay konumu, Balık Mars ile karşıt konuma gelecek. Mars zorlayıcı açıları hareket ve atraksiyonun yanı sıra kaos durumu getirebilir. Başak mantık tarafını ifade ederken, Balık hayaller ve beklentilerdir. Bu saatte oluşabilecek gelişmelere karşı esnekliğinizi korumaya çalışın. İlişkilerde çekişmeler ve zıtlaşmalar olabilir. Bireysel olan ile biz kavramına dahil olan arasında da çekişme olacaktır ve ilişkiler açısından dikkat çekici bir zamanlamadır. Burada mantık ve vizyonu birleştirip dengelemek önemli olacak. Harekete geçerken zorlanmalar ve kararsızlıklar oluşabilir.

21 Nisan 5:26’da Boğa’da Jüpiter -Uranüs kavusumu açısı en kesin noktasına geliyor. Sıçramalar ya da kopmalar söz konusu. Özellikle yatırımcıların dikkat etmesi gereken bir zaman dilimidir. İki yönlü düşünmek gerekir. Uranüs toplu elektrik boşalımlarını ve sarsıntıları ifade ediyor ve Kolektif etkilidir. Halk hareketi, ekonomik sıçrana ya da sarsıntı, deprem bunların içindedir.  Bu zamanlama ile ekonomide çok önemli yeni bir dönem başlayacak. Bazi ülkeler ileri sıçrarken bazi ülkeler zorlanabilir. Ayrıca teknolojik gelişmeler bakımından da yeni bir milat döneminin başlangıcı olabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir