Gökyüzü Seyir Defteri 18 Nisan 2024 

 

Aslan burcunda son derecelerine ilerleyen Ay 14:10’da Neptün Balık konumuyla birleşmeyen dediğimiz bir açı yapacak. Duygusal bağlar, maneviyat, hassasiyetler, zaaflar, kolektif ve biz kapsamındaki etkilerle benlik ihtiyaçları arasında ayrımlar olacak. İlişkilerde eksiklik, noksanlık hisleri olabilir. Beklentilerdeki gerçekliğe dikkat. 

Hemen bu açının sonrasında saat 15:01’e geldiğimizde ise Ay Aslan konumu ile Güneş Koç konumu arasında uyumlu üçgen açı oluşuyor. İlişkiler, anlaşmalar bakımından fırsatlar, ilişkilerdeki ihtiyaçlar ile egosal beklentiler arasında dengelerin oluşması, aktif ifadeler ve açıklık bakımından dikkat çekici bir zamanlama olacak. Özellikle dışa dönük burçlar olan Koç, Aslan, Yay ve İkizler, Terazi, Kovalar için de ilişkiler vasıtasıyla olmak üzere olumlu bir dengeleme zamanlamasıdır.

Saat 17:10’a geldiğimizde ise Ay Başak burcuna geçecek ve ilk açısını 21:20’de Plüton Kova konumuyla birleşmeyen açı olarak yapacak. Mantığa dayandırılan ihtiyaçlar ile ilişkilerdeki odaklanmalar arasında denge kurulmaya çalışılabilir. Farklı bakış açılarının birbirini anlamakta zorlanabileceği bir zaman dilimi olabilecektir. Sorumluluklar, detaylar ile yaratıcı, özgün fikirler arasında bağlantı kurulmaya çalışılabilir. Sorumluluklar ile özgürlüklük isteği arası çekişmeler olabilir. Temel ihtiyaçlar ile geleceğe dönük arayışlar arasında uzlaşıda zorlanılabilir.

Bugün için ilişkilerden yana öğle saatindeki Ay – Güneş üçgeni zamanını iyi kullanmanız ve kendinizi iyi ifade etmeniz gerekmekte. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir