Gökyüzü Seyir Defteri – 16 Nisan 2024 

Bugün saat 5:23’te Ay, Aslan burcuna geçti. Benlik, dışa vurgu, kendini ifade, bireysel girisimler, ilişkilerde açık ve direkt olmak bakımından güçlü bir zamandayız.

Saat 9:22 Ay, Kova’daki Plüton ile bir karşıt açı yapıyor. Yakınlık konularında bazı ikilemleri ifade edebilir. Benmerkezcil şekilde kendine odaklanmak ile ilişkileri kapsamak için odak dağınıklığı arasında kalmak söz konusu olabilir. İlişkilerinizde makul dengeyi bulmak üzerinde çalışabilirsiniz. Karşıtlıklar, itmeler ya da ortaya çıkan ortak kaliteler, tamamlanmalar olabilir.

Aslan burcundaki Ay yarın sabah 11 sularında Koç burcundaki Venüs ile uyumlu üçgen açı yaparken kuzey düğüm Koç ve Güney düğüm Terazi konumları ile de uyumlu açı yapacak. Aslan yöneticisi Güneş de Koç konumunda seyrediyor ve ilişkiler bakımından geçmişe dönük en önemli işaret zamanını göreceğiz. Zira yarın yine Merkur Koç konumu ile bir üçgen açı yapacak. Yarına dikkat dikkat. Bugün onun hazırlığı. Bugün yapılacak yaratıcılık, kendini ifade ve girişimler yarın dikkat çekici sonuçlarla ilerleyecektir. İlişkilerdeki karma gidişatı da yarın kendini daha net belli edecektir.

Ekonomik yatırım için 21 Nisan’ı beklemeniz gerekiyor. Bu tarihte Boğa’da Jüpiter- Uranüs kavuşumu gerçekleşecek.  Ekonomik fırlama ya da çöküş olabilir. Roket saldırıları ya da yapay zeka yer savunma sistemleri konuları da bu Jüpiter Uranüs Boğa kavusum sembolleri ve zamanlaması ile ilgilidir. Simdi açı daha da yaklaşırken kesinlikler ortaya çıkacaktır gidişatla ilgili ve bu da yükseliş ve azalışları etkileyecektir. Tam netlik için ise 25 Nisan Merkür retro bitimi gerekmekte. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir