Gökyüzü Seyir Defteri – 14 Nisan 2024

 

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, bugün saat 18:23’te Koç burcundaki Venüs konumu ile bir kare açı gercekleştirecek. İki öncü burç arasındaki kare açı, girişimlerle ilgili farklı yaklaşımları ifade eder. Venüs Koç ile daha dürtüsel ve arzusal şekilde yaşama tutunan etkiler tetiklenecektir. Sosyallik ve flört ilişkileri bakımından canlılık, yatırım ve girişim açısından hareketlenme olacaktır fakat bir ucun Yengeç’te olması garanticilikle, sağlamcılıkla, ihtiyatlılıkla hareket edildiğini de gösterir. Aktif-pasif, içe dönük-dışa dönük, yaklaşma-kaçınma tarzı bir zaman dilimi olabilecektir.

Tabi haritasında ateş elementi (Koç,Aslan,Yay) ya da hava elementi İkizler, Terazi, Kova güçlü olan haritalar böyle bir açılanma zamanında daha dışa dönük, hareketli ve girişimci meyiller gösterebilirler.

Gecenin ilk saati içinde yani 15 Nisan 2024 00:47’de ise Yengeç burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile bir üçgen açı gerçeklestirecek. Metabolizma ve his olarak daha düzenli ve daha disipline olmayı etkileyecek bir zaman olacaktır. İlişkilerle ilgili bir takım dengelerin oturmasını da ifade eden bir açıdır. Özellikle sorumluluk ve düzenlilik konularını öne çıkartıp ifade eder. Düzenlemeler için kendini toparlamalarla ilgilidir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir