Gökyüzü Seyir Defteri – 13 Mayıs 2024 – Günlük Astroloji ve Burç

 

Yengeç burcunda ilerleyen Ay, son açısını Neptün Balık konumu ile 29. son derecede yapacak. Bu dereceye Anaretik derece de denir. Bir sonraki burca geçiş öncesi olan son bir konuyu anlatır ve geçişle birlikte konu keskin şekilde değişir. O nedenle son noktadaki eylem ve faaliyete dikkat etmek de gerekir. 

Bu açılanma, duygusal tonu artıran, bağ kurma ile ilgili bir zamanlamadir. Hassasiyet ve yakınlık konusu öne çıkar ve esnek dengeli bir açıdır. Yakın ilişkiler ve rahat hissetme konusu önemli olacak. Sezgiler, vizyonlar güçlü çalışacaktır. Çevreye karşı daha duyarlı olmak söz konusudur. 

Saat 12:13’te ise Güneş Boğa – Uranüs Boğa konumları arasında bir kavusum açısı gerçekleşecek. Yaratıcılık ve bağlantı kurmalar artabilecektir ve Boğa’nın konusu elle tutulur olanla, becerilerle, yatırımla, üretmekle parayla ilgili konulardır. Bu konularda organize olmalar ve özgür hareket etme konusu önemli olacaktır. Yatırım ve gelişim projeleriniz için yeni bir başlangıç ve tetikleme zamanıdır. Sosyal anlamda da bağlantı kurmalarınız artabilir ve elle tutulur, sağlam ilişkiler kurma yönünde harekete geçebilirsiniz. Ekonomi konusunda gelişmeler, topluluklar ile ilgili hareketlenmeler ve gelişmeler, sosyal medyada ortaya çıkacak haberler dikkat çekebilir. 

Saat 13:36’ya geldiğimizde, Ay Aslan burcuna geçiyor. Daha cesur, dışa dönük, girişimci hisler aktive olacaktır. Spor, hobiler, eğlence, yaratıcılık, organizasyon, kendini gösterme, sahneye ya da ön plana çıkma. yöneticilik Aslan ile ilgili dikkat çekici konulardır. Agresiflige de dikkat etmek gerekir. Eril etkiler ve gurur konuları öne çıkabilecektir. 

Ay, 17:34’e geldiğimizde Kova burcundaki Plüton ile bir karşıt açı yapacak. İlişkilerde çekişmeler ya da tamamlanma arayışları söz konusu olabilir. Zıt açı farkındalığa da yol açabilecektir. Bu saatlerde ilişkilerde odaklanma ya da bazı takıntılar artabilir. Ay – Plüton açıları yakın ilişkilerde tutkuları ve kontrolcülüğü ifade eder. Bakış açısını daraltan durumlar ve sorunlu takıntılı ilişkilerden uzak durmak gerekir. Diğer taraftan ilişkilerde tamamlanmalar, dengeler ve destekler önemli olabilecektir. 

Saat 22:45’e geldiğimizde, Boğa burcunda ilerleyen Venüs, Balık burcundaki Satürn ile yarım üçgen uyunlu açı yapacak. Bu açılanma ilişkiler açısından daha ciddi, sağlamcı ve duyarlı adımlar atmak bakımından önemli olacaktır. Ciddi, olgun ve düzenli ilişkiler arayanlar açısından önemli bir zamanlamadır. Aynı zaman da iş hayatı ile ilgili de bir düzenleme ve dengeleme zamanını ifade edecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir