DEĞİŞKEN BURÇLAR DİKKAT!

SATÜRN YAY, MARS BALIK VE DEĞİŞKEN BURÇLAR
Değişken burçların bu dönem biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Neden derseniz Hem Satürn (Yay da)hem Mars’ın (Balık’ta) değişken burçlarda olması daha sert etkiler altında kalacaklarını gösteriyor. Özellikle Güneşi ve Yükselen burcu İkizler, Başak, Yay ve Balık olanlar bundan en fazla etkileniyorlar. Az da olsa oluşabilecek durumlar ile ilgili bilgiler verelim;

İkizler; Kariyer ve toplum önündeki duruşları ile ilgili bir çaba içine girebilirler ve daha hırslı olmaları, mücadele içine girmeleri söz konusu olabilir. Bu alanda daha fedakar, besleyici olmalarını gerektiren durumlar olabilir. Bir yandan da İlişki/ortaklık konusunda düzenlenme içine girmeleri söz konusu olacak. Otorite, usta figürleri ile zıtlaşmazlar muhtemel. Bu özellikle akademik ve ideolojik konularda olabilir. Partnerler ile ilgili baskı hissedecekler.
Başak; Ortaklaşa ilişkilerde çaba sarf etmeleri ve esneklik ile ilgili durumlar söz konusu, Duygusal yönelimli istekleri, arzuları olabilir bu dönem ve Ailevi konularda iç yapılarında düzenlenmeye, bir şeyleri daha somutlaştırma yönünde hareket etmeye meyilli olabilirler. Hem Aile de ki otorite figürü ebeveynin etkisi bu dönem fazla olabilir hem de eş/partnerler bu dönem onları oldukça etkileyebilirler.
Yay; Genel hayatları ile ilgili bir düzenlenme söz konusu. Daha otoriter olabilirler. Kariyerleri ve hayata bakış açıları ile ilgili daha somut bir düzenlenme içine girebilirler. Daha ağır bir yapıda hareket edebilirler ve bunların yanı sıra ailevi konularda ya da içsel olarak daha fazla esnek olabilecekleri bir çaba içine de girecekler.
Balık; Kariyerleri ve toplum önündeki duruşları ile ilgili düzenlenmeye gidecekleri bir dönem olabilir ve bu etki bu dönem ön plana çıkan kişisel istek ve arzularını da etkisi altına alabilir. Kendilerini çok fazla baskı altına almazlar ve daha dengeli bir oluşum içine girerlerse bu dönem onlar için daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir