AY, KOVA BURCUNDA İLERLİYOR

Kova burcundaki Ay bağımsız, bireysel bir hissiyatı ifade eder. Uzak ama bir o kadar yakın, yakın ama bir o kadar uzak. Dost, spontan ve kafasına göredir. Şimdi bir de (saat olarak da 1:00 de 25.12.2014 önümüzdeki ilk saatler) koç burcundaki Uranüs ile açı yapacak. Uranüs daha sert ifadelerinde sürpriz, çılgın, ne yapacağı belli olmayan bir etkidir. Lakin önümüzdeki açılanma dengeli bir açı dolayısıyla Uranüs’ün uyumlu etkileri ile karşı karşıyayız bu fırsat yaratan bir 60 derecelik sextile açı. Ne getirebilir? Yakınlarla iletişim, 6. His diye tabir ettiğimiz sezgisel yakalamalar, bazen bağımsız ve özgür olma isteği ile yalnız başına olmak evren ile baş başa ve belki Uranüs ün de temsil ettiği teknolojik bağlantılar yani nedir onlar? İnternet evet internet demektir Uranüs çoklu uzak bağlantı ağıdır.

Mesafe tanımaz Uranüs ve her yere ulaşabilir. Belki bir dostla temas belki bir yabancı ile bir diyalog bir elektrik belki de teknoloji ile samimiyet kurmaktır bazen ve bazen de kolaylaşan sakarlıklar ha bu sakarlıklar illa fiziksel olarak yapılacak değil birilerini şaşırtacak beklenmedik kolaylıkla gelişen davranışlardır bu açılanma da… Ayrıca unutmamak gerekir koç fiziksel dürtüsel Kova ise aşk aksıdır, demek ki Hava ve Ateş elementinin (Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi, Kova) 2. onluğunda doğanlar için(yani ayın ilk günleri doğumlular) daha doğal daha girişken birbirini yakalayan diyaloglar enerjiler söz konusu olabilir. Evet ay kova – Uranüs koç ikilisinin bazı değişik varyasyonları bunlar peki sırada ne var?
Ay- Mars kavuşumu var kova burcundaki ve bu da saat sabah 6:00 sıralarında(25.12.2014). Bunun için ne diyorum biliyor musunuz? Biraz dikkat edin bu saatlerde hani dedik ya biraz sakarlık sürpriz falan işte konunun içine mars girdiyse o biraz daha fizikselleşmiştir artık.
Bunun dışında Ay Kova – Mars kova kavuşum sizi doğal dürtüsel tepkilerden zihinsel hıza, dostlarla bir arada hareketlenmekten kendi dünyanızdaki entelektüelliğe götürebilir. Bu saatlerde uyuyorsanız bile zihninizde bazı mesajlar dahi yakalayabilirsiniz. Uzak bağlantı demiştik yani uzak iletişim evet öyledir o yüzden diyorum bir şeyler yakalanabilir. Görüşmek üzere diyorum Yaşayan ve yaşatanlara Sevgiler Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir