6 Ekim 2021 Marsiyen Terazi Yeniayına doğru kısa notlar

6 Ekim Marsiyen Terazi Yeniayına doğru ilerliyoruz. 14:04’te gerçekleşecek. Şu an Ay Başak burcunda ilerliyor ve ayın son fazı olan Balsamik fazdayız. İlişkilerdeki politik ve kararsız süreçler içinde daha belirsiz, gizlide kalan ve sonlanan bir enerji ve durum süreci içerisindeyiz yani.

Genel olarak bol Terazili, Marsiyen Terazili, retrolu Terazili ve bunların hepsini dispoze eden Venüs Akrepli süreçte ilişkilerde bol bol politika, bir taraftan bencil arzular ve bir takım tutkusal biçimsel takıntılar rol oynamış olabilir.

5 Ekim Saat 15:41’de ise Ay Terazi burcuna geçecek. Yine Balsamik fazda olacak ama Yeniay ile ilgili ilişki birleşimi konusundaki gelişmeler bakımından işaret başlayacak. Ayrıca Plüton 5 Ekim’de Retro hareketten direkt harekete doğru geçişini başlatacak.

6 Ekim Yeniay zamanında da ilişkilerle ilgili yeni dönem kendini gösterecek. Mars etkisinin ne olduğu daha çok ortaya çıkacak Arzular ve benlik kendini daha açıktan gösterecek. Bu arada yeni olan da retro başlamadan önceki sürece ait ya da daha eskiye ait bir durum ile ilgili de bir işaret ve farkındalık taşıyacak çünkü işin içinde Merkür retrosu da olacak.

7 Ekim 14:21’de ise Terazi yöneticisi Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle ilişkilerle ilgili Akrep etkili takıntı ve odaklı durumlar, kendini daha rahat, açık, daha bol, zengin ve sosyal bir anlayışa bırakacak.

Nihayet 10 Ekim Satürn Kova, 17 Ekim Jüpiter Kova ve 18 Ekim Merkür Terazi retro süreçleri peş peşe sonlandıktan sonra epey farkındalıkla yeni bir döneme gireceksiniz. Artık yeni olan gelecek ve eski enerjiler ve frekanslar yerini yeni enerjilere ve frekanslara bırakacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir