8 Ağustos 2021 Uranüsyen Aslan Yeniayı ve Burcunuz: Hareket, Sürpriz ve Farkındalık Zamanı!

 

 

8 Ağustos 2021, Saat 16:50’de Aslan burcunun 16. derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniay haritasında Yay burcunun 22. derecesi yükselecek ( =İstanbul, Ankara için 26. derece). Yeniay haritasında 14 derecedeki Uranüs Boğa konumu, 16 derecedeki Güneş ve Ay Aslan konumlarına (Yeniay derecesine) kare/sert açı yapıyor ve bu görünüm itibarıyla Uranüs’ün sert etkilerinin ortaya çıkması söz konusu. Sert bir etki ile sıçrama, değişim, sürprizler, sarsıntılar mümkün. Uranüs ve Güneş semboliği farkındalık ve aydınlanma ile ilgilidir. Bu bakımdan farkındalıkları üzerinde çalışan için önemli bir zaman süreci olacak. 

 

Yeniaylar yeni bir tohumun başlangıç zamanını ifade eder. Şimdi tohum toprağın altındadır ve bu Aslan’daki güçlü Uranüs etkili başlangıç zamanı ile hayatınızda önemli değişimlere hazır olun! Haritanızda Aslan burcunda gezegen olmasa bile aslan burcundaki eviniz sizin sağlam durmaya çalıştığınız ve daha fazla merkezlendiğiniz yaşam alanınızı ifade eder. Uranüs Boğa konumu da aynı şekilde sabit nitelikteki bir evinizi ifade ediyor. Youtube video anlatımımda bu yerleşimlerin burcunuza göre olan etkilerini aktaracağım. 

 

Uranüs’ün Boğa burcundaki konumu her türlü ekonomik, üretim, kaynak, destek, istikrar, huzur, düzen ile ilgili konunuzu ifade ediyor ve bu zaman diliminde Uranüsyen sert etkiler sizi hareketlendirecek ve hayatınıza aksiyon katabilecek nitelikte olacaktır. Bu etkilerden özellikle kişisel haritasında sabit burçlarda (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) gezegen yerleşimleri olanlar daha çok etkileneceklerdir. Yer değişimleri, beklenmedik sürprizler, ani başlangıç ve sonlanmalar, yeni ve heyecanlı bir ilişki, bir ilişkide kopuş, yeni bir iş ve proje girişimi, bir diğerinin sonlanması gibi etkiler olabilir. Değişim rüzgarları güçlü şekilde geliyor. 

 

Aslan yaşam sevincini, enerjisini, motivasyonunu, eğlenceyi, espriyi, eril gücü ve gerginliği, yöneticiliği, babalığı, insanın içindeki çocuğu, yaratıcılığı, sporu, sahneyi, oyun oynamayı ifade eden bir burçtur. Yöneticisi de sistemin merkezi olan Güneş’tir. Yeniay zamanında dişil enerjiyi temsil eden Ay da Aslan burcunda olacak ve hisleri ifade ederken yine bunu kendini açığa vuran ve yüzleşen şekilde yapacak. İlişkiler bakımından daha açık ve dürüst ifadelerin ortaya çıkabileceği bir zaman olacaktır. 

 

Jüpiter’in de bu süreçte Kova burcuna dönmüş olması ile bereketini vermek üzere toparlanması söz konusu. Satürn ve Uranüs arası kare açılarla sınırlar ve özgürlükler arasında kaldık oldukça. Bu süreci ifade eder şekilde Corona süreci de devam etti. 4. bir dalga etkisi aşı ihmalkarlığından olabilecektir ama nihayetinde Jüpiter ve Satürn Retro süreçlerinden sonra işler yoluna girecektir. Türkiye Astrolojisi kısmında buna daha detaylı değineceğim. 

 

İlişkiler ve Kısmetler

 

Bu zaman diliminde Güneş ve Ay’ın Aslan’da kavuştuğu Yeniay konumu yeni ilişkilerin, işlerin, kısmetlerin habercisidir ve Uranüs Boğa konumunun etkisi ile ani gelişen, hızlı gelişen, elektrikli olaylar da söz konusu. Bu zaman diliminde ilişkilerdeki gerginliğe, gurura, öfkeye de dikkat etmek gerekiyor. Ani öfkelenmeler ve kopmalar da olabilir.  

 

Merkür’ün Aslan ve Jüpiter’in Kova’daki konumu bilgi açısından, farkındalık açısından, yeni şeyler keşfetmek ve geziler açısından oldukça etkili olabilir fakat bu açılanmanın gölge etkileri olarak ucu birleşmeyen konularla uğraşmak, abartıya ya da tam tersi büyük konuları küçümsemeye gitmek iyi olmayacaktır. Dengeleri oluşturmak için farkındalık gerektiren bir zaman aynı zamanda. Eğlence ve hobiler için harcamalar da artabilir.  

 

Merkür 28 Temmuz (04:12) – 12 Ağustos (00:57) arasında Aslan burcunda hareket edecek. Aslan burcundaki Merkür daha eril bir ifade ve dışa vurum zamanını ifade eder. Ateş elementi burçlar olan Koç, Aslan, Yay’lar için kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir zaman dilimi olacaktır. Aslan’daki Merkür faaliyet olarak dışa dönük hareketliliği, tatilleri, yolculukları, sporu, keyif alınan faaliyetleri, sahneyi ifade edecektir. Konuları daha açık ve dürüstçe konuşmak için iyi bir zamandır. 

 

Merkür 12 – 30 Ağustos arasında Başak burcunda olacak. Merkür yönettiği burç konumunda hareket edeceği için daha kuvvetli olacaktır. Başak burcundaki Merkür andaki uyanıklığı, hesabı, ölçüyü, analizi, gerçekçiliği, ayıklamayı ifade eder. Burada daha kesin ayrımlara gitmek ve doğru hareket etmek söz konusudur. 

 

Analiz, ölçü, mantık, estetik, çizim gibi konularla ilgilenenler için daha iyi bir zaman dilimi olacaktır.  Bu zaman dilimi de Boğa, Başak, Oğlak’lar için kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir zaman dilimi olacaktır. 

Venüs 22 Temmuz (03:37) – 16 Ağustos (07:27) arasında Başak burcunda olacak. Başak burcundaki Venüs, klasik astroloji öğretisinde düşük konum diye tabir edilir fakat Modern Psikolojik astrolojide gezegen ile burç arsı uyumluluğa bakarız. Merkür yönetimindeki Başak burcu etkili bir Venüs cezbetme yönü olarak ölçü, mükemmellik, fayda, pratiklik, titizlikle hareket edecektir. İlişkiler mantık, gerçeklik çerçevesinde olacaktır. Bu zaman diliminde kazanç mantık, hesap, ölçüden gelmekte. Örneğin bir terzi, kuaför, manken, elbise tasarımcısı için Başak Venüs konumu oldukça yararlı olacaktır. Ayrıca Başak her türlü sağlık, estetik, bakım konusuyla ilgilidir. Bir çok sağlıkçının ve estetikçinin haritasında Başak kuvvetlidir. 

 

Bu süreçte Başak burcunda ilerleyen Venüs, Ballık burcundaki Neptün ile karşıt ve Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen uyumlu açıya gidiyor. Neptün ile açısı hem ilişkiler hem de satın almalar bakımından yanılgılara açık bir zaman olacaktır. Hayallerle hareket etmemek, eşya alımlarında dikkat etmek ve elle tutulamaz ve gerçekçi olmayan hamleyi tespit etmek gerekiyor. Bu açı 9 Ağustos itibarıyla etkili olacaktır ve 1-2 gün dikkat etmek gerekiyor. 

 

Plüton ile Venüs’ün açısında ise İlişkilerde güç dengesinin oluşacağı bir zaman dilimi olacaktır. Burada tutkular, arzular bakımından da dengeli bir ilişki oluşması için uyumludur.  Bu açılanma özellikle Ay’ın da Başak burcunda ilerleyerek Venüs Başak konumu ile kavuşacağı 11 Ağustos Öğlen sıralarından itibaren daha kuvvetli olacaktır. Daha erken vakitlerde sabah 8 -10:30 arasında Başak burcundaki ilerleyen Ay’ın, Neptün Balık konumu ile karşıt açısı olacaktır ki önce hassasiyetler etkili olabilir ve sonra Plüton açısının zamanlaması ile yönelimlerde daha çok netlik ve belirginlik olacaktır.  

 

 

Türkiye Astroloji Haritası 

 

Aslan Yeniayı Türkiye Astroloji haritasının 2. evinde gerçekleşiyor. 2. ev ekonomiyi, gelirleri, zenginlikleri, alımı-satımı, üretimi, iktisat konularını, yatırımları ifade ediyor. Bu bakımdan 11. Evden kare açı yapan Uranüs Boğa konumu ve 8. Ev’de karşıt konumda bulunan Satürn ve Jüpiter Kova konumları önemlilik arz ediyor. Bu zaman diliminde müttefik ülkelerle uluslararası anlaşmalar ve ortaklı projeler bakımından yine önemli bir zaman zira bunlar ekonomimizle ilgili durumlar üreteceklerdir.

 

Özellikle 28 Temmuz itibarıyla Jüpiter’in geri hareketle tekrar Kova burcuna gelmesiyle 8. Ev alanı tekrar aktif oldu ve bu süreçte geriye dönük bir takım ortaklı konuları tekrar ele almak ve düzenlemeler yapmak önemli olacaktır. Bu süreçte ayrıca Merkür Aslan – Jüpiter Kova arasında karşıt açı olduğu için ekonomik açılımlara, kredilere, yatırımlara ekstra dikkat gerekmekte. 

Ayrıca Yeniay Aslan derecesinin Uranüs Boğa derecesi ile etkileşime girmesi bu sene içinde tekrar etttiğimiz gerek ekonomik konularda gerekse depremler açısından sarsıntı semboliğini ifade etmektedir. Uranüs bir şekilde elektirk birikimleri, dolaşımları ve boşalımları ile ilgilidir. Elektirğin yanı sıra teknolojiyi, interneti, Mucitleri ifade eder. Şimdi özellikle bu süreçte ekonomi konusunda dikkat çekici olaylar olabilecektir.  .   

 

Corona aşılama süreci açısından ise yükseleni Yengeç ve onun yöneticisi Ay’ın İkizler burcunda 12. Ev konumunda olduğu ülkemizin aşılanma ile ilgili sorun yaşayabileceğini söylemiştim. 12. Ev kolektif algılarla ilgilidir. 12. Ev gizli korkuları da ifade eder. Maalesef ki aşı olmanın bilimin bize sunduğu bir fırsat olmasının dışında bir şey olarak algılayanlar ve çeşitli komplo teorilerine inananlar yüzünden sayıda artış gerçekleşiyor. Çünkü bir kısım insan aşı olup daha sosyal ve rahat hareket ederken diğerlerinin aşı olmaması ve özellikle daha bulaşıcı olan delta varyantından dolayı vaka sayısı sürekli artıyor ve bundan dolayı da 4. dalgayı kendi elimizle oluşturuyoruz. Bu zaman diliminde yasakların geri dönmesini beklemek de gerçekçi olmayacaktır. Ekonomi ve sosyal hareketlilik bakımından insanların büyük çoğunluğu kapanmayı kaldırabilecek durumda değiller. Bundan dolayı da aşıyı tercih etmeyen grup risk altına daha çok girmekte ve virüsün yayılım genişliği ve süresi de artmakta. Sonuçta sürü bağışıklığı dediğimiz bir duruma doğru gidiyoruz. Periyodik olarak tekrar edecek bu hastalık ilerleyen zaman sürecinde de risk oluşturuyor. Dolayısıyla aşılar grip aşısı gibi devam edecek gözüküyor. Hal böyleyken aşı olmayanların üzerindeki risk de devam ediyor. 

 

Bu süreçler Jüpiter ve Satürn ‘ün Kova burcundaki konumu ile Kova yöneticisi Uranüs’ün Boğa burcundaki konumu arasındaki etkileşimleri de sembolize ediyor. Yani sınırlar ve özgürlükler arasındaki durumlar bizim bilim karşısındaki tutumumuzla da ilgili olmakta ve buna göre süreç uzamakta. Satürn’ün 10 Ekim’e ve Jüpiter’in de 18 Ekim’e kadar sürecek retrosu bu konudaki toparlanma sürecinin sonuna karşılık geliyor. Bu süreçlerle birlikte artık bir şekilde sayıların istikrarlı düşüş göstermesini bekliyorum. 

 

Gezegen Hareketleri


Plüton

Oğlak burcundaki Plüton, 27 Nisan 2021 – 5 Ekim 2021 arasında geri harekette olacak.

Bu süreçte ilişkiler ve projeler tekrar değerlendirme altına girecektir. Odaklanılan iş konuları bakımından önemli bir düzenleme ve gözden geçirme dönemi olacaktır.

Öncü burçlar olan Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak’lar bu gerilemeden daha çok etkilenecektir.

 

Neptün

Balık burcunda ilerleyen Neptün 28 Kasım 2020’de tekrar ileri hareketine başladı.

25 Haziran 2021 – 30 Kasım 2021 arasında geri harekette olacak.

İlham, sezgisel konular, yaratıcılık, fedakarlıklar, sevgi ve paylaşım konuları, hassasiyetler, vizyonlar, yanılgılar ve aldatıcı durumlar açısından geçmişe dönük bakış açısı oluşacak ve düzenlemeler olacak.

 

Uranüs

Boğa burcundaki Uranüs 15 Ağustos 2020’de başladığı geri hareketini 13 Ocak 2021’de sonlandırdı.

Bu tarihle birlikte geleceğe dönük yeni safha başladı. Yer değiştirmeler ve bağımsızlık teması özellikle sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’da kendini gösterebilecek. Genel olarak da haritasında sabit burçları baskın olanların hayatlarında değişiklikler olacak. Ekonomi ve özgürlük teması burada ön planda olacaktır.

 

Zihinsel değişimler ve sıçramalar, sisteme daha dışarıdan bakış Uranüs ile ilgilidir. Uranüsyen etkilerdekilerin elektrik yüklerine daha dikkat etmesi ve yönlendirmesi gerekir. Özellikle belirttiğimiz sabit burçlarda yerleşimleri olanlar.

Uranüs, 19 Ağustos 2021 – 18 Ocak 2022 arasında ise tekrar geri harekette olacak.

 

Satürn

Satürn 22 Mart 2020 itibarı ile Kova burcuna geçti ve 11 Mayıs’a kadar ilerledikten sonra geri hareket yaptı ve 1 Temmuz’da Oğlak burcuna dönerek geri hareketine devam etti.

Satürn 17 Aralık 2020 – 7 Mart 2023 arası ise tamamen Kova burcunda yer alıyor.

Bütün burçları etkilemekle birlikte özellikle sabit burçlar Boğa, Aslan, Akrep, Kova bakımından önemli etkiler getirecek. Bir takım konuların düzenlenmesi durumu ortaya çıktığı gibi zamanın idaresine ve o noktaya gelişine göre ilgili alanlarında zorlanmalar ve sınırlar da kendini gösterecek.

Kova burcundaki Satürn 22 Mayıs 2021 – 10 Ekim 2021 arasında geri harekette olacak.

 

Jüpiter

Jüpiter 19 Aralık 2020 – 14 Mayıs 2021’de Kova burcunda olacak ve ardından Balık burcuna geçecek. Balık Burcundaki Jüpiter 20 Haziran’da geriledikten sonra Temmuz 28’de tekrar Kova burcuna dönecek ve 17 Ekim 2021’de Direkt hareketine döndükten sonra 29 Aralık 2021’de tekrar Balık burcuna geçecek.

Kova burcunda olduğu süreçte teknoloji, elektrik, elektronik ile ilgili konular, sosyallik, grup çalışmaları, topluluklar ile ilgili konular, sosyal paylaşım siteleri, organizasyonlar, bilimsel anlamda ilerlemeler ve keşifler, düşünsel aydınlanmalar, devrimler ile ilgili gelişmeler getirebilir.

Jüpiter 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçiyor. Burada hayaller, yaratıcılıklar, tasarımla ilgili konular, manevi ve mistik konular, Sevgi paylaşım konuları ön plana çıkacaktır. İlk etap

Olumsuz gölge etkilerde aldanmalar, aldatıcılar, topluma masal anlatan, gerçeklikten çıkan kişilerde bir artış ve ön plana çıkma olabilir. Ayrıca Balık bağımlılıklarla da ilgilidir. Burada metafizik ve hayali temalara bağımlılık olabildiği gibi, zararlı bağımlılık yapıcı keyif verici maddeler de aynı kapsamdadır. Jüpiter Balık’ın iyi etkisi arınma ve meditasyonla olacaktır. Buna dikkat etmek gerekiyor.

Jüpiter ruhsal tekamül anlamında şansı ve bolluğu iyi arınanlara, doğru bağ kuranlara, fedakar olanlara ve sevgi insanlarına getirecektir. Dünyevi anlamda da yaratıcı ve tasarımcı girişimler bolluk getirebilecektir. Bu zaman aralığında Jüpiter, Balık konumunda ilk provasını yapacak ve getirileri ile ilgili veriler ortaya çıkacaktır.

21 Haziran’da Balık burcunda geri hareketine başlayacak Jüpiter, 28 Temmuz’da Kova burcunda geri hareketine devam edecek. 18 Ekim’e gelindiğinde tekrar direkt hareketine dönecek ve 29 Aralık tarihine kadar Kova burcunda kaldıktan sonra tekrar Balık burcuna geçecek. 


Mars 

Mars 29 Temmuz 2021 (Saat 23:33) – 15 Eylül 2021 (03:14) arası Başak burcunda olacak. 

Başak burcundaki Mars daha çok beceriye, mantığa, gerçekliğe, pratikliğe yönelen dürtüleri ifade eder.
Başak’taki Mars ölçü ile titizlikle gücünü gösterebilir. Burada daha nesnel ve materyal olana yönelim olacaktır. Başak  yöneticisi Merkür olduğu için burada becerilerle birlikte zihinsel kabiliyetleri kullanmak söz konusu. Başak teknik bir kafadır, eleştireldir ve örneğin spor yapmak bakımından da daha ince çalışmayı, kimyasal, vitamin hesaplamalarını ve daha mükemmel hareket etmeyi ifade edecektir. Daha robotik ve mekanik olana yönelim söz konusu olacaktır. Terzilik, ölçme, biçme, hesaplama, estetik ile ilgili işlerde çalışanlar bakımından kendini iyi gösterebilecekleri bir zaman dilimi olacaktır.  

 

Venüs

Venüs 27 Haziran – 22 Temmuz arasında Aslan burcunda olacak.

 

Aslan burcundaki Venüs dışa dönük, sıcak etkileri ifade eder ve sosyal anlamda spot ışıklarını üzerine çeker. Görsellik, spor, hareket, aşk, kalite, değerli eşyalar ön plana çıkacaktır.

İlişkilerde kendini daha kararlı ve sıcak ifade etmek ve motivasyon verici faaliyetlere katılmak, estetik ve bakım konusunda girişimler söz konusu olabilir.

Aslan’daki Venüs sosyal anlamda daha dışa dönük, yaratıcı bir zamanı anlatır. Eğlence , dans, spor, estetik-bakım konuları ön plana çıkabilir. Giyim, kozmetik ve bakım ile ilgili harcamalar artabilir.

 

Venüs 22 Temmuz (03:37) – 16 Ağustos (07:27) arasında Başak burcunda olacak. Başak burcundaki Venüs, klasik astroloji öğretisinde düşük konum diye tabir edilir fakat Modern Psikolojik astrolojide gezegen ile burç arsı uyumluluğa bakarız. Merkür yönetimindeki Başak burcu etkili bir Venüs cezbetme yönü olarak ölçü, mükemmellik, fayda, pratiklik, titizlikle hareket edecektir. İlişkiler mantık, gerçeklik çerçevesinde olacaktır. Bu zaman diliminde kazanç mantık, hesap, ölçüden gelmekte. Örneğin bir terzi, kuaför, manken, elbise tasarımcısı için Başak Venüs konumu oldukça yararlı olacaktır. Ayrıca Başak her türlü sağlık, estetik, bakım konusuyla ilgilidir. Bir çok sağlıkçının ve estetikçinin haritasında Başak kuvvetlidir. 


Merkür 

Merkür 28 Temmuz (04:12) – 12 Ağustos (00:57) arasında Aslan burcunda hareket edecek. Aslan burcundaki Merkür daha eril bir ifade ve dışa vurum zamanını ifade eder. Ateş elementi burçlar olan Koç, Aslan, Yay’lar için kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri bir zaman dilimi olacaktır. Aslan’daki Merkür faaliyet olarak dışa dönük hareketliliği, tatilleri, yolculukları, sporu, keyif alınan faaliyetleri, sahneyi ifade edecektir. Konuları daha açık ve dürüstçe konuşmak için iyi bir zamandır. 

 

Merkür 12 – 30 Ağustos arasında Başak burcunda olacak. Merkür yönettiği burç konumunda hareket edeceği için daha kuvvetli olacaktır. Başak burcundaki Merkür andaki uyanıklığı, hesabı, ölçüyü, analizi, gerçekçiliği, ayıklamayı ifade eder. Burada daha kesin ayrımlara gitmek ve doğru hareket etmek söz konusudur. 

 

Analiz, ölçü, mantık, estetik, çizim gibi konularla ilgilenenler için daha iyi bir zaman dilimi olacaktır.  


Ay Düğümleri

5 Mayıs 2020’de Ay Düğümleri burç değiştirdi. Yaklaşık 18 – 19 ay kadar bir burçta kalan Ay düğümleri geriye doğru burç değiştirir. Kuzey düğüm Yengeç’ten İkizlere, Güney Düğüm Oğlak’tan Yay burcuna geçti. 18 Ocak 2022’ye kadar da bu burçlarda kalacaklar.

Değişken burçlar İkizler, Başak, Yay Balık için önemli zaman. Değişken burçlar iletişim, yer değişimleri, bilgi alanındaki faaliyetler, adaptasyon gerektiren işler, çevreler, ortamlar bakımından etkili bir zamanlama olacaktır. Düşünsel olarak bağlı olunan bir takım fikirler, inançlar sorgulanabilir. Kişisel açıdan yeni fikirler geliştirerek yol almak ön plana çıkıyor. Bazı bölünmeler ve ayrışmalar doğal bir biçimde gerçekleşebilecektir.

 

Danışmanlık, eğitim ve iletişim için astrologburakustun@gmail.com‘a mail atabilir, 05357748816 no’lu telefondan arayabilir ve www.astrologburakustun.com adresinden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Video anlatımlarımı izlemek için Youtube kanalıma abone olabilirsiniz:

https://www.youtube.com/channel/UCClGETMIseo-aESpoWWDPcg

ISAR CAP Danışman Astrolog

Burak Üstün


Aslan burcundaki Yeniay, burcunuzu hangi alanlarda etkileyecek? (Esasen yükselen burcunuza göre okumalısınız fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip okuyabilirsiniz):

Koç: Aşk hayatı, kendini gösterim, riziko edilen işler, spor faaliyetleri, sahne işleri, artistik işler, reklam ve vitrin faaliyetleri, çocuklar, oyun, sinema/tiyatro, eğlence/oyun dünyası, hobiler, şans oyunları, borsa.

 

Boğa: Ev, yuva, gayrimenkul ile ilgili faaliyetler, aile, ebeveynler, özel hayat ile ilgili konular. Kökler ve geçmiş ile ilgili konular, içsel, düşünsel, duygularla, yakın bağlarla ilgili konular.

İkizler: İletişim, çevre ilişkileri, yakın bağlantılar, yolculuklar, komşular, kardeşler, alış-veriş/ticaret, yazılı-sözlü ifadeler, eğitim ile ilgili işler, basın-yayın, sosyal medya, internet.

Yengeç: Maddi konular, alacaklar ve borçlar, harcamalar ve gelirler, üretim ve tüketim, yetenekler, beceriler, kısmetler, sahip olunan her türlü meta; para, eşya vb., keyfiyet, lüks.

Aslan: Başlattığınız işler, fiziksel faaliyetler, genel sağlık ile ilgili konular, motivasyon, dürtüsellik, atraksiyon gerektiren durumlar, baş bölgesi, gözler ve dikkat ile ilgili konular.

Başak: Hizmet ve fedakarlık gerektiren işler, Dinlenme, çekilme, meditasyon faaliyetleri, rüya, vizyon, yaratıcılık, tasarım faaliyetleri, psikolojik sağlık, kayıp, çalıntı, hırsızlık, gizli düşmanlar, kontrolsüz davranışlar, gizli konular, skandallar. Ayaklar, metafizik, ruhsal konular, dilekler, dualar.

Terazi: Organizasyon, dernekler, cemiyet, arkadaş grubu, dost çevresi, sosyal ortamlar, kolektif yaratıcılık ile ilgili işler, grup faaliyetleri, kolektif toplumsal konular, bağımsızlık, bireysellik, özgürlük, hümanizm ile ilgili konular, sahne ile ilgili işler, sürpriz, spontane, yaratıcılık gerektiren işler, bilim ve teknoloji ve elektrik ile ilgili konular, yer değiştirmeler, mucitlik, ilgili konular.


Akrep:
 Kariyer hayatı, siyasi ve politik duruş, toplum önündeki görünüm, tanınırlık ile ilgili konular, mesleki kimlik, toplum önündeki itibar, ebeveynler ile ilgili konular, işyeri/çalışılan firma ile ilgili konular.


Yay:
 Yurt dışı ya da uzun yolculuk, eğitim konuları, inançlar, düşünceler, doktrinler, hukuk alanı, akademik konular, yaşam felsefeniz, basın-yayın-medya, uluslararası / yabancılarla, uzakta olanlarla ilişkiler.


Oğlak:
 Kişisel ya da ortak gelir-borç, başkalarından gelen faydalar, ortak değerler, maddi paylaşımlar, cinsellik, miras, vergi, kredi, araştırma, dedektiflik, gizemli konular, muhasebe ve bankacılık gibi başkalarının paraları ile ilgili işler.


Kova:
 Ortaklaşa işler, anlaşmalar/ anlaşmazlıklar, sözleşmeler, mahkemeler, evlilik, ilişki, yakın partnerler/ arkadaşlar, dengelemeniz gereken durumlar, aynalayan kişiler.


Balık: 
Çalışma ortamı, çalışma arkadaşları, evcil hayvanlar, yanınızda çalışanlar, temizlik, hijyen, sindirim sistemi, arınma, somut eylem, çalışma ve hizmet ile ilgili konular, teknik işler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir