2 Ocak 2022 Uranüsyen Oğlak Burcu Yeniayı ve Burcunuz – Burak Üstün – Canlı Yayın Anlatım

2 Ocak 2022 Uranüsyen Oğlak Burcu Yeniayı ve Burcunuz – Burak Üstün – Canlı Yayın Anlatım

Genel Anlatım, Türkiye Astroloji Haritası, Astroloji ve Felsefe, Ezoterizm, Soru&Cevap Bölümü

Aynı konudaki detaylı yazımı www.astrologburakustun.com sitemden okuyabilirsiniz.

Gökyüzündeki görünümler, Aralık ve Ocak ayındaki gökyüzü trafiği ve gezegen burç geçişleri, Oğlak burcundaki Yeniayın ve 14 Ocak – 4 Şubat arası Kova burcundan Oğlak burcuna doğru geri hareket yapacak Merkür konumunun burcunuza göre değerlendirmeleri. (Esasen yükselen burcunuza göre dinlemelisiniz fakat Güneş burcunuz (Öz burcunuz) da haritanızda baskın ve önemli bir konumdur ve açılanma olarak benzer etkileri ortaya çıkartabileceği için ona göre de inceleyip dinleyebilirsiniz).

Araştırmacı, Yazar, Eğitimci

Isar Cap Danışman Astrolog

Burak Üstün

Danışmanlık ve eğitim için 05357748816’nolu telefonumdan arayabilir, whatsapp’tan ekleyip yazabilir, astrologburakustun@gmail.com mailime mesaj atabilir ve www.astrologburakustun.com sitemden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

#Astroloji​ #Yeniay #Burçlar​​​​ #PsikolojikAstroloji​​​​ #ModernAstroloji​​​​ #burcunuz​​​​ #astrolojiharitasi​​​​ #astropsikoloji​​​​ #astrolojianalizi​​​​ #profesyonelastroloji​​​​ #danısmanastrolog​​​​ #ezoterizm​​​​ #astrolojiegitimi​​​​ #modernvepsikolojikastrolojieğitimi​​​​ #ezoterikastrolojieğitimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir